Бджолине обніжжя

Купить

Очищене методом виморожування - без воску, БЕЗ ДОМІШОК!

На пасіці не застосовуються техногенні методи. Зимова підгодівля бджіл здійснюється тільки медом.

Існує чимало продуктів, смачних і корисних, але немає рівних пилку за складом. У ній міститься більше 200 речовин, без яких скрутна, а часом і неможлива життєдіяльність людського організму. Близько 50 біологічно активних речовин, що містяться в пилку, готові прийти на допомогу при порушеннях його функцій.
До складу бджолиного обніжжя входять різні білки (близько 30%), в тому числі ферменти (каталаза, амілаза, інвертаза, аденозінтріфосфотаза), коферменти, 21 амінокислота, усі відомі вітаміни, дезоксирибоза (входить до складу нуклеїнових кислот), вуглеводи, лецитин, гормони, в тому числі «речовина зростання» - гетероауксин, пігменти та інші біологічно активні речовини, а також маса мікроелементів. Добову потребу людини в амінокислотах можуть покрити 15 г продукту.
Всього в бджолином обніжжі виявлено більше 50 різних біологічно активних речовин, що надають різносторонню дію на організм людини. Цим і пояснюється інтерес до неї з боку медицини.
Мед, віск, прополіс, бджолина отрута - алергени. Тільки бджолине обніжжя не аллергенне ні для кого, застосування бджолиного хліба може використовувати будь-яка людина - здоровий, хворий, немовля, старий старець. Задовільна мінімальна доза застосування бджолиного хліба (кожен день і все життя) ~ від 5 до 15 грам на добу.

Вплив бджолиного обніжжя на організм людини:

- Протипухлинну;
- Прискорює виведення з організму різних отрут;
- Підвищує стійкість до радіації;
- Омолоджуючий;
- Поліпшує пам'ять;
- Поліпшує зір;
- Підвищує чоловічу статеву потенцію;
- Антиоксидантну (протидіє окисленню внутріклітинних жирів, що важливо в профілактиці пухлинних захворювань і для довголіття);
- Поліпшує діяльність серцево-судинної системи;
- Антисклеротичну;
- Нормалізуючий рівень артеріального тиску;
- Знижує рівень цукру і холестерину в крові;
- Поліпшує вегето-судинну регуляцію;
- Регулює обмін речовин;
- Покращує апетит;
- Загальнозміцнюючий;
- Тонізуючий;
- Протимікробну, противірусну та протигрибкову;
- Протизапальну;
- Кілька понижуючий згортання крові;
- Відновлює функцію печінкової тканини;
- Відновлюючу і збільшує вагу тіла;
- Нормалізуючий процес травлення;
- Затримує ріст мікроорганізмів у кишечнику і регулює його функцію;
- Стимулюючий функцію надниркових залоз;
- Стимулюючий сечовиділення і жовчовиділення;
- Стимулюючий ріст органів і тканин;
- Стимулюючий імунну систему;
- Підвищує витривалість і адаптацію людини до різних факторів зовнішнього середовища;
- Підвищує стійкість до стресів;
- Підвищує розумову і фізичну працездатність;
- Сприяє відновленню сил при втомі;
- Поліпшує стан шкіри;
- Викликає зменшення ознак гіпертрофії передміхурової залози.

Лікування бджолиним обніжжям: відзначено позитивний вплив бджолиного обніжжя на відновлення обмінних процесів при старінні. "Це еліксир молодості, який так довго шукали вчені". Відомо, що серед довгожителів - більшість бджолярі. Тому бджолине обніжжя рекомендується приймати для профілактики і лікування хвороб, які супроводжують природні процеси старіння.
Бджолине обніжжя не тільки не підвищує цукор у крові, але і сприяє його нормалізації і зниження при цукровому діабеті, панкреатиті.
Бджолине обніжжя - харчування для мозку, тому що вона містить близько 60% цукрів у легкозасвоюваній формі. Рекомендується приймати до стресових ситуаціях: іспити, спортивні заняття, пологи і т.д.
Бджолине обніжжя знижує набряки і поліпшує мікроциркуляцію в очному яблуці. Тому можна застосовувати бджолине обніжжя при глаукомі, втоми очей, при тривалій роботі з комп'ютером.
Бджолине обніжжя застосовується в комплексній терапії при лікуванні серцево - судинних захворювань, гіпертонічної хвороби, атеросклерозу, запалення мозкових оболонок, при нервових і психічних захворюваннях, при порушенні ендокринної системи, попереджає крововиливи. Особливо корисне бджолине обніжжя ослабленим людям, які перенесли інфекційні захворювання, хворим, які знаходяться в післяопераційному періоді.
Бджолине обніжжя - гарний біостимулятор і сильне геронтологічні засіб. Лікування бджолиним обніжжям збільшує відсоток гемоглобіну в крові, викликає апетит, бадьорість і сприяє збільшенню ваги і зростання.
Результати лікування бджолиним хлібом серцево-судинних захворювань просто дивні, куди там хваленим іноземним препаратам до нього! При цих захворюваннях, в тому числі серцевої недостатності і інфарктах, хороший ефект настає вже з перших годин після початку прийому бджолиного обніжжя. Припиняються болю в грудях, знімаються головні болі, підвищується активність, відчувається приплив сил. Хворі, які потребують постійного догляду, після початку прийому бджолиного обніжжя здатні вже самостійно підніматися, через тиждень здійснюють піші прогулянки, а через два тижні цілком відновлюють сили. При цьому у них нормалізуються всі функції організму, розсмоктуються бляшки в коронарних судинах, підвищується імунітет.
Механізм впливу бджолиного обніжжя полягає в наповненні серцевого м'яза калієм. Справа в тому, що основна причина серцево - судинних захворювань - це дефіцит калію в організмі внаслідок його поганої засвоюваності. Дефіцит калію веде не тільки до погіршення роботи серцевого м'яза, її моторики, а й до зниження обміну речовин, не виводяться або погано виводяться токсини, що призводить до отруєння організму та погіршення загального стану на фоні розвивається гіпокаліємії. Препарати калію практично не допомагають, тому що погано засвоюються організмом. При цьому вони порушують мікрофлору шлунково-кишкового тракту, дратують слизову оболонку. Процес лікування звичайними фармацевтичними засобами виявляється дуже тривалим і супроводжується небажаними побічними явищами.
Застосування ж бджолиного обніжжя докорінно змінює процес лікування. Міститься в продукті калій легко засвоюється організмом, йде на зміцнення серцевого м'яза і відновлення її функцій. Одночасно під дією калію поліпшується обмін речовин, починається активний виведення токсинів і шлаків з організму. При цьому потрібно добре пам'ятати, що засвоєння організмом бджолиного хліба йде набагато успішніше під впливом слини, тобто необхідно ретельно розсмоктувати препарат у роті, щоб засвоєння почалося вже через слизову порожнини рота і стравоходу.
У ряді робіт вивчена можливість використання пилку і бджолиного обніжжя як лікувальні препаратів при недостатності білкового харчування і при недокрів'ї.
При анемії бджолине обніжжя - найефективніший засіб, що підвищує гемоглобін. Вона містить органічне залізо, яке повністю засвоюється організмом. У бджолиному обніжжі є всі мікроелементи, які необхідні для нормального кровотворення. Тому бджолине обніжжя допомагає ослабленим дітям при зниженому імунітеті. Вона корисна перед і після операцій для прискорення загоєння, при занепаді сил в літньому віці, хоча і багато молодих людей не можуть похвалитися бадьорістю, особливо в ранньовесняне час, коли відчувається нестача вітамінів. Бджолине обніжжя цей недолік компенсує.
Але головне в дії бджолиного обніжжя - загальнотонізуючий ефект. При її прийомі підвищується м'язова сила, стимулюється розумова діяльність, поліпшується апетит, підвищується настрій, виснажені хворі швидше одужують. Ось чому бджолине обніжжя може застосовуватися не тільки як лікувальний засіб, але і як дієтичний продукт, багатий білковими речовинами, вуглеводами, вітамінами і мікроелементами.
При захворюваннях печінки беруть бджолине обніжжя 3-4 рази на день. Як правило, знижується або повністю зникає біль у правому підребер'ї, нормалізується білірубін в крові, поліпшується апетит. Бджолине обніжжя рекомендується приймати при різних гепатитах, цирозі печінки, холециститі.
Бджолине обніжжя вживають для розсмоктування доброякісних пухлин: міом, мастопатії. Після вживання бджолиного обніжжя протягом трьох місяців (500 г) відпадає необхідність в операції з приводу міоми матки.
Бджолине обніжжя застосовується при захворюваннях, пов'язаних з чоловічою статевою системою. Для підвищення потенції достатньо застосовувати 5-15 грам бджолиного обніжжя на добу.
Як же вживати бджолине обніжжя?
Доза вживання бджолиного обніжжя залежить від віку людини:
- Дітям з 1-го місяця - по 1 / 5 чайної ложки на день;
- З 1 до 6 років - по 1 / 4 чайної ложки -1-3 рази на день;
- З 6 до 9 років - по 1 / 3 чайної ложки -1-3 рази на день;
- З 9 до 12 років - по 1 / 2 чайної ложки - 1-3 рази на день;
- З 12 років і далі (доза для дорослих) - по 1 чайній ложці - 1-3 рази на день.
Бджолине обніжжя розсмоктати в роті, не запиваючи водою.
При нормальному і зниженому артеріальному тиску бджолине обніжжя вживають після їжі і не запивають протягом 30 хвилин, а при підвищеному - за 20 - 30 хвилин до їжі. Продукт краще приймати в першій половині дня - підвищується працездатність. Курс вживання бджолиного обніжжя 1.5 - 3 місяці. Після невеликої перерви курс можна повторити.
Рекомендується перші 2 - 3 дні спостерігати за самопочуттям. Нерідко бджолине обніжжя викликає сонливість у тих, чия нервова система працює з надмірним навантаженням. У таких випадках продукт слід приймати у другій половині дня, ближче до сну. Через 3-6 місяців діяльність нервової системи нормалізується, і бджолине обніжжя можна буде приймати з ранку і в обід.

Бджолине обніжжя має серйозні переваги перед іншими вітамінними препаратами та БАДами. Будь-які вітаміни і БАДи отримують шляхом синтезу або екстракцією, варінням, сублімацією, перегонкою вихідного продукту, часто з додаванням консервантів і стабілізаторів. А бджолине обніжжя - повністю натуральний продукт, піддається тільки механічною переробки (подрібнення і змішування з медом). Бджолине обніжжя - це концентрат всіх корисних речовин. Її не треба поліпшувати.
Всі БАД і вітаміни містять обмежений комплекс необхідних організму речовин. Бджолине обніжжя, єдине з усіх натуральних продуктів, містить всі необхідні організму вітаміни та мікроелементи.
На переробку, біотрансформацію, вітамінів та БАДів нашому тілу необхідно витрачати зусилля, в процесі переробки синтетичних вітамінів і БАДів організм також засмічується, зашлаковуватися. Вітаміни та мікроелементи засвоюються з препаратів на 10-20%, максимум на 50%. Біозасвоюваність вітамінів і мікроелементів з бджолиного обніжжя близько до 100%, організм не зашлаковуватися при споживанні бджолиного обніжжя, а навпаки, очищується від шлаків і відновлюється функції органів і систем.

 

Свідоцтво

Виробництво: пасіка Бондаренко В.С., м. Ізюм, Харківська обл.

Також Ви можете придбати натуральний мед.

Купить
Наши друзья