Достовірна діагностика вашого здоров'я

Діагностика проводиться за допомогою комплексу Паркес -Д , який занесений до реєстру медичних нововведень і рекомендований Міністерством Охорони здоров'я України для використання в медичних установах . Достовірність діагностики - 92-95%.

Комплекс функціональної діагностики Паркес -Д дозволяє:

  • Виявити приховані інфекції , обтяження паразитами , грибами , кліщами , вірусами , бактеріями , пліснявою , визначити відповідні токсини. збудників , бактероїдів і віроїдів .
  • Визначити токсичний вплив на організм радіонуклідів , алергенів , різного роду пилу , вовни , хімічних речовин ( дихлофос , нафталін , бензин і т.д.) , компонентів побутової хімії (пральні порошки , миючі засоби , освіжувачі повітря і т.д. ) , фарб , лаків , розчинників і т.д. , Програма біорезонансного тестування.
  • Провести в повному обсязі обстеження людини по всіх органах і системам , виявити « схильність до захворювань ( доклінічна діагностика
  • Визначити біологічний вік , функціональну активність або пригнічення органів і систем, у якої реакції знаходиться організм в даний час і що йому необхідно для додаткової корекції .
  • Виявити причини психофізіологічних порушень. При проведенні даного тесту будується стрессограмма , яка відображає рівень сприйнятливості до стресу , що дуже істотно для правильного підбору корекції стану або лікування . Діагностуються психічні та психологічні порушення , визначається темперамент , риси характеру , особистісні конфліктні ситуації людини
  • Визначити переносимість харчових продуктів
  • Визначити функціональні порушення тієї чи іншої системи або органу і відразу ж запропонувати корекцію даного порушення .
  • Провести дослідження онкомаркерів , аутоантитіл , мікроелементів , вітамінів , амінокислот та ін Комплекс є унікальним апаратом для швидкої діагностики широкого кола різних порушень організму. Він дозволяє мінімізувати об'єм подальших традиційних лабораторних досліджень , оскільки за результатами функціональної діагностики , напрямки обстежень стають чітко окресленими . Це призводить до істотної економії часу на обстеження і до принципового зменшення витрат на постановку діагнозу.

Діагностику можна пройти за адресою : м. Київ , вул. Попудренка , 52 кімната 208 , або ... не виходячи з дому - дистанційно.

Для аналізу знадобляться вашe волосся . Це - ідеальний об'єкт для дослідження. Волосся володіють чудовою пам'яттю . Вони зберігають у собі всю енергетичну інформацію про людину. У волоссі накопичуються всі хімічні елементи , які надходять в організм з їжею , водою і повітрям. Їх вміст у волоссі набагато вище , ніж у звичних для нас аналізах крові або сечі.

На основі " закладеної " у волоссі інформації діагностуються практично будь-які внутрішні порушення , їх першопричина . За результатами діагностики вам буде запропонований шлях оздоровлення з використанням високоякісних біологічно активних комплексів .

Наши друзья