"NEROX" мембранні фільтри для очистки води

водяний фільтр

Купити фільтр Nerox> ціна 230 грн

Гуртові ціни: при покупці 4 шт і більше - вартість 1 шт складе 207,5 грн

Вода - основа ЖИТТЯ! Ця істина давно стала банальністю і штампом. Але коли знайомишся з фактами, що вода містить до 13 мільйонів потенційно токсичних речовин, що 10 мільйонів чоловік щорічно вмирає з-за хвороб, викликаних вживанням неякісної води, починаєш розуміти, що чиста вода - це справжня розкіш.
Саме тому, розробки в галузі екології - основа нашої діяльності, а виробництво виробів для високоякісної очистки води - генеральний напрямок. Головним своїм завданням ми ставили створення таких фільтрів, які при високій якості очищення води були б доступні максимальному числу покупців.

Зараз завдяки побутових фільтрів води "NEROX" нашого виробництва, розкіш пити чисту воду стала доступна практично всім, як в Україну, так і за її межами.
В даний час існує безліч засобів очищення води. Але тільки фільтр води NEROX, використовуючи унікальний винахід вчених - трекову мембрану, очистить воду від безлічі домішок, бруду, бактерій і максимально наблизить смак очищеної води до смаку джерельної. При цьому у воді збережуться необхідні для нашого організму мікроелементи.

Мембрана фільтра "NEROX" представляє собою лавсанову плівку з отворами діаметром 0,2 мікрона і щільністю до 400 млн. пір на 1 см2. Спосіб очищення за допомогою трекової мембрани запозичений у природи: кожна жива клітина тваринного або рослинного організму оточена найтоншої мембраною, яка забезпечує цю клітку чистою водою та необхідними мікроелементами.

Для роботи побутової фільтр води "NEROX" поміщається в ємність із неочищеною водою. Проникаючи через дрібні пори мембрани, вода очищується і по трубці зливається в приймальну ємність, що знаходиться на 0,7 -1,5 метра нижче вихідної. Без заміни будь-яких деталей фільтр "NEROX" очищає до 2,5 тонн водопровідної води. У міру забруднення продуктивність фільтру падає, що говорить про необхідність його промивання звичайною водою. А промивка фільтру проводиться так легко і просто, що це може зробити навіть дитина.

Кожен побутовий фільтр проходить комп'ютерний контроль якості на базі лазерних лічильників.
Побутові фільтри для води NEROX - це:

1. висока ступінь очищення;
2. повна наочність результатів очищення;
3. наявність непрямої системи оповіщення про забруднення картриджа (зменшення продуктивності фільтра);
4. продуктивність фільтра може бути збільшена шляхом передбаченої стикування картриджів;
5. фільтр не вимагає змінних картриджів, потрібна лише періодична промивка;
6. фільтруючий елемент є екологічно чистим, тобто не містить у собі ніяких сорбентів та інших хімічних елементів.

Основні характеристики мембрани:

* Мала товщина плівки (10 .. 23 мкм)
* Діаметр пор від 0,2 до 0,4 мкм
* Щільність пір до 400 млн. на 1 см2
* Робочий діапазон температур до 120 ° С
* Негігроскопічні (набухання у воді менше 0,5%)
* Пасивність у біологічному відношенні
* Міцність, гнучкість, стійкість до розтріскування
* Стійкість до більшості кислот, органічних розчинників, розбавленим розчинам лугів
* Мала власна вага і незначна адсорбція
* Екологічна чистота
* Здатність повного затримання частинок, що перевершують розміри пор

Побутовий фільтр тонкого очищення води «Nerox» - один з найбільш ефективних по сумі експлуатаційних і техніко-економічних показників фільтрів. Застосовується мембранний фільтр Nerox для очищення питної води, взятої як з водопроводу, так і з відкритих джерел.

При використанні водяного фільтра Nerox

у питній воді значно зменшується концентрація важких металів і радіонуклідів, кількість пестицидів, хвороботворних бактерій і інших шкідливих хімічних домішок. При цьому в питній воді зберігаються всі важливі для здоров'я мікроелементи. Такий ефект досягається завдяки застосуванню у водяному фільтрі фільтруючого матеріалу на основі трекової мембрани. Тонкої полімерної плівки, обробленої на молекулярному рівні для отримання дрібних пор діаметром 0,2-0,4 мікрона з щільністю до 400 мільйонів на 1 см2, що забезпечує гарантовану якість фільтрації. Мікрофільтраційні режим очищення забезпечує оптимальне видалення з води, що очищається всіх нерозчинених мікроелементів і суспензій, а розчинені мікроелементи, необхідні для організму людини залишаються в чистої питної води.

Таким чином, очищена за допомогою трекової мембрани вода не містить шкідливих для організму елементів і в той же час є живою водою, тобто насиченою розчиненими корисними для організму мікроелементами. На відміну від обратноосмотічеськіх мембран фільтр «Нерокс» залишає у воді необхідні мінеральні солі та мікроелементи. Вперше в світі ця технологія очищення води застосована саме в мембранному фільтрі «Нерокс». При цьому якість фільтрації в процесі роботи не погіршується до повного вироблення ресурсу фільтру. Фільтр «Nerox» зручний і простий для використання в домашніх умовах, не замінимо на дачі, в поході, на риболовлі ...

Компактний і легкий фільтр «Nerox» позбавить від необхідності запасатися питною водою. Діаметр пор мембрани 0,2 мікрон.
Продуктивність фільтра в стаціонарному режимі (у залежності від різниці висот і періодичності промивання) до 15 л / добу
Ресурс фільтроелемента при фільтрації водопровідної води і зниженні продуктивності після промивки до 5 л / добу - не менш 2 500 л.
Габаритні розміри 170x175x30 мм
Вага не більше 350 грам

Підготовка фільтра «Nerox» до використання.

Установіть або підвісьте ємність із неочищеною водою на 0,7-1,5 метра вище ємності, призначеної для збору відфільтрованої води. Занурте фільтр «Nerox» у ємність із неочищеною водою. Через 10-20 хвилин фільтр заповниться водою і запуститься. Легким подсасиваніе через трубку можна прискорити авто запуск фільтра. Опустіть вільний кінець трубки в ємність для очищеної води. Фільтр «Нерокс» готовий до роботи.

Фільтр NEROX - чудовий помічник для очищення води на природі. Незамінний для туристів, мисливців і рибалкою і просто любителів відпочити на природі!
Ефективність роботи фільтра «Нерокс»:

"Холерний вібріон ..... 100%
"Кишкова паличка ..... 100%
"Сальмонела .......... 100%
"Пестициди ............ 100%
"Важкі метали ....... 85%
"Нафтопродукти ......... 95%
"Кольоровість ............. 80%
"Мутність .............. 90%

Продаж фільтру нерокс> ціна за 1шт 230 грн

Фото 1, фото 2, фото 3, фото 4, фото 5, фото 6.

Висновок ДЕРЖАВНОЇ Санітарно-епідеміологічної експертизи

Правила пользования сайтом