Фітор, таблетки 12 шт. Ціна - 14 грн

Про могутність і силу дуба було відоме нашим предкам протягом багатьох тисячоліть. У той час, українці вважали це дерево священним, а його лікувальну властивість використовується в народній медицині усіма арійськими народами. Завдяки плідній роботі українських учених, вся потужна сила листя дуба і їх цілющі можливості були сконцентровані в таблетках фітор, які є унікальним препаратом, запатентованим під ім'ям «Фітор - актив». Пройшовши всі клінічні дослідження і випробування в медичних та наукових установах міста Києва, Харкова та Івано-Франківська, цей БАД був схвалений в 2002 р. українським Міністерством охорони здоров'я.

Цей препарат належить до ензимам (до класу рослинного походження). Фітор таблетки сприяють здійсненню біостимулюючу впливу на стан організму в цілому, нормалізують обмін речовин, системи кровообігу і кровотворення, активізують в організмі обмінні процеси, володіють антимікробними, бактерицидними і знеболюючими діями. Також фітор вважається гемостатіков, гепатопротектором, інтерфероногенів (здатний стимулювати в організмі хворої людини вироблення інтерферону). БАД фітор має протирадіаційний активність і має жарознижуючу дію. Якщо з'являється зубний біль, то фітор впорається з цим болем протягом тридцяти хвилин. Цей препарат особливо популярний серед студентів, спортсменів і військових, так як універсальні цілющі властивості БАДа допомагають відновити сили після перевтоми. Так само він сприяє загальної очищення людського організму, завдяки чому з якого виводяться радіонукліди, солі важких металів і токсини.

У медицині фітор таблетки

використовують як для профілактики, так і для лікування недуг. Високу ефективність препарат виявляє під час лікування таких хвороб шлунково-кишкового тракту: гастритів, ентероколітів, виразок та інших; при таких хворобах органів дихання: пневмонії, бронхітів, ангіни; а також при лікуванні цукрового діабету, урологічних, серцево-судинних, неврологічних захворюваннях. Також, фітор ефективний при гематомах, опіках, переломах кісток. Ще цей БАД вважається одним з найпотужніших загальнозміцнюючих та профілактичних засобів, яке здатне запобігти сезонні простудні захворювання, до яких, в першу чергу, відноситься грип. Ефективність препарату фітор була підтверджена висновками, які грунтуються на результатах досліджень багатьма навчальними і дослідницькими українськими медичними інститутами.

У застосуванні цього препарату ніяких труднощів не існує. Для профілактики достатньо приймати щодня по одній таблетці протягом місяця; також, можна робити інгаляцію, якщо проблема полягає в захворюванні дихальних шляхів, а якщо на тілі є опіки чи рани, необхідно із таблетки зробити розчин і змазати пошкоджену поверхню, при цьому прийнявши одну таблетку фітор усередину.

Склад: листя дуба, горіх ліщини, листя кропиви, ламінарія, стевія, корінь перстачу, корінь аїру.

Містить: флавоноїди, кератіноіди, полісахариди, сапоніни, дубильні речовини. Близько 32 мікроелементів, добре розчинний у воді.

При тривалому зберіганні біологічна активність препарату не знижується. Зберігати при температурі не вище 25 С, таблетками вниз.
Висновок Міністерства охорони здоров'я України № 05.03.02-04/5893 від 18.02.2004 р. Є позитивні висновки НАНУ ін-ту мікробіології, Національного медичного університету ім. А.А. Богомольця, ін-ту геронтології АМН України.
Протипоказань до застосування не має.
Україна, м.Харків, НПФ «Рамон Плюс»

СПОСІБ ВЖИВАННЯ: Препарат приймають всередину: по 1-2 таб. 2-3 рази на день.
Профілактична доза: по 1 таб. 3 рази на день за 20-30 хв до їди, при підвищеній кислотоутворюючої функції шлунка - після їжі замість чаю (1 таб. На 250 мл води).

 

Дивіться також: свічки фіторовi.

Правила пользования сайтом