Кріотерапія - лікування рідким азотом

Більше 1000 років тому , німецький вчений С.Кнайп , стрибнувши в крижану воду Дунаю , в стані важкого запалення легенів , показав , що саме важке захворювання можна вилікувати завдяки стимуляції сил самозахисту. У подальшому він розвинув систему загартовування і теплолікування до такої міри , що вона і сьогодні є складовою частиною сучасної медицини.

В даний час теоретично доведено наступні механізми дії екстремальної кріотерапії на організм:

1 . Аналгетичний ефект - найбільш очевидний і бистропроявляющійся результат кріотерапії . Зниження температури шкіри блокує больові рецептори. Підвищується больовий поріг.

2 . Протизапальний ефект - друга найцінніша складова кріотерапії . Клінічно зареєстрована інактивація ензиму - колагенази , що викликає зменшення сухожильних тканин при ревматичних захворюваннях. Кріотерапія призводить до 10 - кратного зниження кількості білих кров'яних тілець в навколосуглобових тканинах. А теплові процедури , навпаки , - до 2х- кратному збільшенню ( 2000 лейко / мм3 - 20000 лейко / мм3 - 40000 лейко/мм3 ) . Кріотерапія перешкоджає утворенню гранульом. Гальмування запального процесу прискорює зняття набряку тканин , лімфатичних вузлів , нормалізується лимфоток . Знижується рівень Т -реактивного білка.

3 . Локальна кріотерапія викликає в тканинах , звуження судин , піддаються впливу , і розширення судин в оточуючих тканинах. Послідовна зміна вазоконстрикції і вазодилатації створює посилене постачання киснем і запобігає переохолодження тіла .

4 . Іммуномодулірущее вплив кріотерапії підтверджено не тільки спостереженнями лікарів і самопочуттям хворих , а й достовірними даними аналізу крові та сироватки.

5 . Інтенсивна локальна кріотерапія знижує підвищений м'язовий тонус , що усуває спазми , защемлення , контрактури . При млявою малорухомою мускулатурі локальна короткочасна і загальна кріотерапія мають зворотний ефект - стимулюючий - підготовляє мускулатуру до навантажень.

Локальна кріотерапія в комбінації з традиційною терапією показана при лікуванні таких захворювань:

- Запальні захворювання суглобів (ревматоїдний поліартрит , деформуючий остеоартроз ) в будь-який період хвороби включаючи і період загострення.

- Захворювання хребта - остеохондроз , радикуліт. Процедури показані і відзначаються хороші результати при застосуванні апарату « КРІОМЕД » в будь-який період хвороби , особливо в період гострих болів.

-Зняття гострого болю нейром'язового характеру , зокрема опіки і травми.

- Лікування головного болю напруги , зняття стресів , втоми , швидке відновлення працездатності.

- Пульмонологія - хронічний бронхіт , хронічна пневмонія , бронхіальна астма.

- Дерматологія : лікування псоріазу , нейродерміту , атопічного дерматиту , себорея , вугри , розацея , лікування проблемної шкіри і в профілактиці процесів старіння шкіри , лікування целюліту.

- Косметологія - це та галузь де найбільш широко використовується кріотерапія .

- Підвищення захисних сил організму ( стимуляція імунітету) при простудних захворювання , фурункульозі і частому загостренні хронічних захворювань пов'язаних з ослабленням імунітету.

З усіх відомих методів лікування аерокріотерапія є найбільш потужним фізіотерапевтичним засобом і не може трактоватся як традиційно розуміється холодолеченіе . По-перше людина ніколи в природі не зустрічався з подібними ультранизьких температурами. По-друге , швидкість відведення теплоти від поверхні тіла настільки стресово - запредельна , що це змушує організм тотально реагувати всіма адаптаційними механізмами і призводить в найвищу готовність всі фізіологічні резерви організму. Додатковою перевагою є той факт що даний метод має мінімальні протипоказання , можна відпускати в багатьох випадках коли інші (особливо теплові , наприклад МПРІ мастопатії , фіброміомі ) процедури протипоказані.

Якщо ви втомилися , засмучені , якщо у вас починається депресія або просто хочете зняти напругу і відпочити , ми Вам пропонуємо разові процедури загального кріомассажа з апаратом « КРІОМЕД » , спробуйте і ви відразу відчуєте полегшення.

Щоденні сеанси кріомассажа з використанням апарату « КРІОМЕД » протягом 10 днів допоможе Вам зміцнити захисні сили організму , і тим самим попередити простудні захворювання.

Купить
Наши друзья