Кремінь вода

Настоюючи воду на кремені Ви отримуєте не тільки смачну, джерельної свіжості воду, а й захищаєте себе від інфекцій. Кремень - мінерал, в основі якого міститься двоокис кремнію SiO2. Він є унікальним біокаталізатором окислювально-відновних реакцій у нашому організмі.

Кремній визначає еластичність і гнучкість стінок кровоносних судин, суглобових хрящів, сухожиль, клапанів серця, сфінктерів шлунково-кишкового тракту. Особливо багаті кремнієм шкіра, волосся, нігті, судини, рогівка і райдужка очей, надниркові залози, лімфовузли, щитовидна залоза. Дефіцит кремнію, що посилюється з віком, веде до розвитку «хвороб цивілізації»: атеросклерозу, інфарктів, інсультів, діабету, катаракті, поліартриту, імпотенції. З дефіцитом кремнію стикаються не тільки літні люди, вагітні та жінки-годувальниці, а й люди, що перенесли сильний стрес, що мають підвищені нервові навантаження, що відчувають хронічні депресії, неврози, які ведуть малорухливий спосіб життя, що проживають в несприятливих екологічних районах, які страждають запорами, що вживають нефільтровану воду .

Мінерал кремній

справедливо називають елементом молодості, тому що старіння в чималому ступені обумовлено зниженням його вмісту в організмі. Саме кремній забезпечує нам гладку шкіру, красиві зуби і нігті, пишне волосся, здорові судини. При зниженні кремнію в крові зменшується еластичність судин і їх здатність відповідати на команди мозку до розширення або звуження. Кремній заміщається кальцієм, який відкладається на стінках судин у вигляді кальцієвих шипів. У подальшому на них починає осідати холестерин. Так формуються холестеринові бляшки, що звужують просвіт судини. Розвивається атеросклероз і, як наслідок, інфаркт або інсульт. Дисбаланс кремнію відбивається на імунній системі: знижується опірність організму до запальних захворювань, інфекцій, а головне - зростає ризик новоутворень. Дефіцит кремнію в кістковій тканині веде до остеопорозу, артрозу, слабкості суглобів і зв'язок, пародонтозу, порушення постави, схильності до травм. Якщо в органах дихання є недолік кремнієвих сполук, то підвищується ризик захворіти на туберкульоз легень.

Кремній сприяє біосинтезу колагену - білка, що становить основу сполучної тканини. Доведено, що при дефіциті кремнію відзначається погане загоєння ран і зрощення зламаних кісток, сухість шкіри, випадання і ламкість волосся, розшарування і поганий ріст нігтів, запальні процеси в шлунково-кишковому тракті. Знижений рівень кремнію вказує на схильність до збільшення щитовидної залози, а також діабету, катаракті, каменеутворення в нирках і жовчному міхурі. Обмін кремнію в організмі тісно пов'язаний з обміном більше 70 мікро-і макроелементів та вітамінів. Вони не засвоюються без необхідного рівня кремнію. Люди, що відчувають нестачу кремнію, як правило, дратівливі, їм важко зосередитися, з'являється підвищена чутливість до шумів, нерідко страх смерті, почуття безвиході, слабкість, порушення гормонального статусу.

Взаємодії кременю з водою і виявлені при цьому ефекти вперше були описані білоруськими вченими понад 20 років тому. Дослідження показали, що водний розчин у вигляді колоїдів кремнію має бактерицидну дію. У ньому гинуть сапрофітні бактерії, прості, паразити, грибки, віруси. Настояна на кремені вода підвищує свою прозорість і одночасно нейтралізує присутні у воді домішки: аміак і солі амонію, залізо, нітрати, хлор, іони важких металів, ртутні і фосфорорганічні сполуки, радіонукліди. Доведено, що така вода за показниками наближається до джерельної. Вона не загниває, не зацвітає, а залишається свіжою та прозорою. Можна з упевненістю говорити про багатосторонній цілющу дію на організм кремнієвої води:

• очищає від шкідливих домішок;

• сприяє швидкому загоєнню ран, опіків;

• володіє бактерицидними властивостями;

• нормалізує рівень холестерину і цукру в крові;

• зміцнює імунну систему;

• підтримує процес відновлення кісткової тканини, сухожиль і хрящів;

• посилює ріст волосся і нігтів;

• забезпечує еластичність кровоносних судин;

• омолоджує і очищує шкіру, запобігає старінню;

• позитивно впливає на гормональний баланс, функцію передміхурової залози;

• запобігає інфікуванню найпростішими;

• нормалізує мінеральний баланс і метаболізм вітамінів.

Дуже корисні й ефективні вмивання кремінної водою, маски, настої трав, виготовлені на її основі. Така вода знімає роздратування, запалення, сухість, вугровий висип. До кремінної воді все частіше звертаються косметичні салони.

СПОСІБ ЗАСТОСУВАННЯ: перед першим застосуванням досить промити кремінь (40 г) проточною водою і настоювати 2-3 дні. Цього достатньо, щоб отримати активну кремінну воду. Використовувати в міру необхідності для пиття, приготування їжі, косметичних процедур. Нижній шар води, що вкриває камені, бажано зливати. Періодично камені треба промивати проточною водою, щоб видалити осіли на них домішки. Необхідно зауважити, що кремінь в оді не «працює» вічно, його резерви не безмежні. Тому для повноцінного ефекту бажано міняти кремінь кожні 6-8 місяців.

Кремній здобутий в м. Кремінна, Луганської обл.

Наши друзья