Лікувальні властивості квіткового пилку

Купить

Порошинки, навколишні маточка в центрі квітки, виробляють так званий квітковий пилок. Потім бджоли, зібравши цей різнокольоровий порошок, обробляють його, і у вигляді маленьких грудочок приносять у вулик, утрамбовувавши в стільники і заливаючи медом. А так званий пилок - обніжжя, принесене бджолами саме на волохатих ніжках, кожен бджоляр намагається зібрати окремо, влаштовуючи якісь «перешкоди» для комахи, тобто бджола просто упускає частину принесеної нею пилку в спеціальний лоток.

Але людина, без шкоди для бджолиного сімейства, може взяти лише половину зібраної пилку. Друга ж половина «сировини» повинна обов'язково залишатися в бджолиному розпорядженні, оскільки пилок використовується для годування личинок, вироблення маточного молочка та воску. Властивості бджолиного пилку - лікувальні, саме тому цей продукт такий популярний серед народних лікувальних засобів.
Застосування бджолиного пилку допомагає позбутися багатьох недуг, а також сприяє запобіганню деяких захворювань.

Зібраний бджолами квітковий пилок

має всі важливі амінокислоти, які необхідно отримувати людині з їжею, так як синтезувати дані речовини організм сам не може. У ній є двадцять сім мікроелементів, з них залізо, мідь, калій, титан, ванадій, уран, кремній, циркон, берил, срібло, галій. Має в собі пилок і кальцій, магній, йод, цинк, фосфор. Також пилок багатий вітамінами групи В, провітамін А, а також вітамінами Е, С, К і т.п., а також антибактерицидними речовинами і фітогормонами. Застосування бджолиного пилку, завдяки присутнього в ньому рутину, сприяє зміцненню стінок капілярів, покращуючи, таким чином, роботу серця. Також у ній є антибактеріальні речовини, які допомагають організму боротися з бактеріями і вірусами. Такі корисні властивості бджолиного пилку, практично, виконують програму профілактики різних захворювань людського організму. Пилок - обніжжя має у своєму складі біологічні активні речовини широкого спектру дії: зміцнює капіляри, попереджає склероз.

Бджолиний пилок використовується і в процесах лікування різних недуг, і в лікувальному харчуванні. Даний продукт рекомендований при анемії, при сильному фізичному виснаженні людського організму, після важких захворювань для відновлення сил. Також пилок сприяє підняттю рівня гемоглобіну в крові, підвищенню імунітету (рекомендовано вживати під час епідемій грипу), покращенню настрою і позбавлення від депресії. Бджолиний пилок здатна полегшити стан людей, схильних до метеочутливості (необхідно приймати в ті дні, які за метеоумовами будуть несприятливими). Також пилок має яскраво виражені антисклеротичні властивості. За допомогою цього продукту кількість ліпідів у крові наводиться до норми, ніж запобігає процес наростання склеротичних бляшок. Корисна пилок і для гіпертоніків. Купити бджолиний пилок можна в нашому спеціалізованому Інтернет - магазині, попередньо зробивши заявку.

 

Виробництво: пасіка Бондаренко В.С., м. Ізюм, Харківська обл.

Свідоцтво

Також Ви можете придбати натуральний мед. (На пасіці не застосовуються техногенні методи. Зимова підгодівля бджіл здійснюється тільки медом. При розфасовці мед не піддається нагріву.)

Купить
Наши друзья