Олія лляна (100%, перший холодний віджим)

Олія лляна (100%, перший холодний віджим) - Незамінне при цукровому діабеті. Вміст ненасичених жирних кислот (Омега-3) в 2 рази перевершує вміст у риб'ячому жирі!
На Русі лляна олія застосовувалася з давніх часів - можна сміливо сказати, що користь лляної олії підтверджена столітнім досвідом народу. Так, корисні властивості лляної олії використовувалися в приготуванні їжі - олією з насіння льону заправляли пісні страви, додавали в тісто, а в свята на основі олії з насіння льону готували особливо вишукані наїдки. Лляна олія також славилася своєю здатністю ефективно загоювати рани і знімати біль.
Олія лляна (100%, перший холодний віджим):
— Покращує дію інсуліну;
— Знижує рівень Холестерину;
— Сприяє якнайшвидшої регенерації шкірного покриву;
— Сприяє активному живленню, зволоженню і пом'якшенню шкіри;
— Підвищує еластичність судин, судин очей, перешкоджає виникненню спазмів судин;
— Обов'язковий в раціоні вагітних Жінок для правильного розвитку головного мозку майбутньої дитини;
— Олія має гіпохолестеринемічниї властивости, тобто сприяє зниженню рівня холестерину в крові і розсмоктуванню холестеринових бляшок усередині кровоносних судин;
— нормалізує вагу і має омолоджуючий ефект;

При вживанні лляної олії і нежирного сиру, по дієті Джоан Бадвіг , відступали такі хвороби як: рак, інфаркт міокарда, атеросклероз, дисфункція печінки, виразкова хвороба, артрит, шкірні екземи, вікові деградаційні захворювання і аутоімунні хвороби.
Ще в давнину лляна олія була популярним і ефективним засобом при лікуванні печії , виразки. Також, вона могла сприяти зникненню глистів. Майже вдвічі може знизитися ризик інсульту , якщо приймати потрібну кількість лляної олії на добу. Це засіб буде корисним для вегетаріанців і під час посту , тому що організм буде отримувати необхідні і важливі жирні кислоти . Олія лляного насіння буде також ефективно при профілактиці діабету і серцевих захворювань. Крім цього , регулярне вживання лляної олії сприяє зниженню холестерину , а також сприяє зміцненню імунної системи. Особливо , корисним буде вживання цієї олії вагітними , бо вона сприяє правильному формуванню тканин головного мозку у майбутніх немовлят. За допомогою олії з насіння льону можна загоювати і порізи , і опіки , і синці , і тріщинки на шкірі. Для цього необхідно змастити пошкоджені місця цим засобом. Але найважливішим є те , що це масло здатне запобігти розвитку такого онкологічного захворювання, як рак грудей і рак прямої кишки.
Курс прийому: Для досягнення максимального ефекту, продукт необхідно включити в свій раціон харчування. Щоденне застосування лляної олії також сприяє поліпшенню зору, зміцненню волосся.
Протипоказання: Людям зі схильністю до різних алергічних реакцій.
Не є лікарським засобом. Не містить ГМО.
Виробник: ТОВ «Справжні Скарби», Украина.

Заказать по телефону Заказать через почту
Наши друзья