Види масажу

1.Комлексная программа оздоровления Николая Семёновича Костюченко

Среди всего прочего содействие разрушению физического тела оказывают нежелательные психологические влияния. К ним относятся и духовные и социальные проблемы человечества. Одно из следствий жизни в растревоженном и разрушенном обществе - болезнь века остеохондроз. Этот разрушительный процесс создает отрицательную энергию, дающую подпитку демоническим силам, которые паразитируют на больном человеческом обществе и отдельном организме.

Нам предлагают немало разных методов оздоровления. Поэтому очень трудно разобраться в этом неистовом хаосе рекламной информации. В своей просветительской деятельности клуб потребителей «ПЕРВОЦВЕТ» руководствуется только тем, что подход к лечению должен быть комплексным.

2. Лікувально - профілактичний.

Відновлює роботу і покращує кровообіг внутрішніх органів і шкірного покриву, заспокоює і розслабляє тіло. Дуже корисний у післяопераційний період: загоєння ран, забитих місць, переломів. Так само рекомендується при апатії та депресії. Покращує настрій і загальний стан організму.

Тривалість процедури : до 1 години. Вартість процедури - 150грн.

3. Cпортивний.

Привид в прикордонний стан всіх м'язових груп організму, регуляція емоційного стану. Реабілітація після фізичних навантажень. Мобілізація та відновлення життєвих сил.

Тривалість процедури : від 40 хвилин до 1 години. Вартість процедури - 150грн.

4. Медовий масаж.

Cприяє поліпшенню обміну речовин, маєзігріваючу дію, спалює капсули жирової клітини, а її вміст змішується з тканинної рідиною і виводиться з організму. Відновлюється пружність шкіри, попереджається відкладення солей і є хорошим пілінгом. Крім того, дія медового масажу дратує рецептуру шкіри і підвищує тонус м'язів, а також покращує крово і лімфообіг , тим самим ліквідовуючи застійні явища і підвищує імунітет. Так само медовий масаж є хорошим антицеллюлитним засобом. Медовий масаж показаний при таких захворюваннях як:

  • - Остеохондроз ;
  • - Міозити ;
  • - Невралгія ;
  • - Радикуліт ;
  • - Ішіас ;
  • - Знижений імунітет ;
  • - Застуда .

Після масажу тіло натирається медом і обертається в фольговане полотно. Після, мед змивається і тіло обтирається вологим рушником.

Тривалість процедури : від 1 до 1.5 годин. Вартість процедури - 200грн.

5. Лімфодренажний масаж виконується як і антицелюлітний

Направлений накомплексне поліпшення стану стінок кровоносних судин, стимуляцію припливу і відтоку крові лімфи і міжклітинної рідини у всьому організмі. Обгортання - після масажу тіло обгортають в фольговане полотно. Після, обтирається вологим рушником. Грязьові обгортання - після масажу тіло натирається лікувальною гряззю і обертається в фольговане полотно. Після, бруд змивається і тіло обтирається вологим рушником.

Тривалість процедури : від 1 до 1.5 годин. Вартість процедури з обгортанням - 200грн. Вартість процедури з грязьовим обгортанням - 250грн .

6. Баночний масаж.

Живота, ніг і сідниць - це впливвакуумним елементом ( латексна банку) на підшкірно жирову клітковину живота, ніг і сідниць з метою усунення набряку судинної стінки і нормалізація кровообігу. Вакуумний масаж стимулює активність м'язів, а також активізує синтез білків, еластину і колагену, покращує лімфодренаж .

Тривалість процедури : 1 година. Вартість процедури - 180грн .

7. Тайський масаж.

Розтягування, згинання- розгинання тіла, стягання і витягування. Нормалізація тиску, перикарда. Відновлення всіх життєвих сил. Такий масаж допомагає повернути гнучкість пацієнтові і зробити більш еластичними його сухожилля, а також допомагають зберігати гнучкість . Тайський масаж використовується для лікування багатьох захворювань, але особливо ефективний при болях у попереку і суглобах, застійних явищах у кінцівках, а також при остеохондрозі різних відділів хребта, сприяє зміцненню постави. Цей вид масажу дуже корисний людям, провідним переважно сидячий спосіб життя і страждають від вимушеної гіподинамії. Відновлюється циркуляція крові в кінцівках. Тривалість масажу від 40 хвилин до 2-х годин.

Тривалість процедури : від 1 до 1.5 годин. Вартість процедури - 200грн.

Наши друзья