Новости

26.04.2014г.

Кубики для детей и взрослых.

Те, кто родился до 1980 года, наверняка помнит, какие раньше были игрушки. Казалось, очень простые, без наворотов. Деревянные кубики, конструкторы, конусные брусочки, настольные игры, юла! Все эти игрушки развивали в нас воображение, улучшали нашу моторику. Ребёнок концентрировался на созидании, он творил! Он строил свои Вселенные, свой Мир!

25.04.2014г.

Комлексная программа оздоровления Николая Семёновича Костюченко

Среди всего прочего содействие разрушению физического тела оказывают нежелательные психологические влияния. К ним относятся и духовные и социальные проблемы человечества. Одно из следствий жизни в растревоженном и разрушенном обществе - болезнь века остеохондроз. Этот разрушительный процесс создает отрицательную энергию, дающую подпитку демоническим силам, которые паразитируют на больном человеческом обществе и отдельном организме.

Нам предлагают немало разных методов оздоровления. Поэтому очень трудно разобраться в этом неистовом хаосе рекламной информации. В своей просветительской деятельности клуб потребителей «ПЕРВОЦВЕТ» руководствуется только тем, что подход к лечению должен быть комплексным.

21.03.2014г.

Древлесловенская Буквица. Детская Азбука

Наш прекрасный Мір: Земля, Природа, Небеса идеально гармоничны, потому что сотворено Всё это Всевышним!

Всевышним, Богом, Высшим Разумом, Аллахом , РА или другой Божественной Сущностью – неважно! Важно то, что Человечество ПОЛЬЗОВАТЕЛЬ всех этих ресурсов. Но Мы как Человечество не живём одним поколением. На этой Земле жили наши Предки, и будут жить наши потомки. Есть сегодняшний День, то время, в котором Мы оставляем наследство для грядущих поколений и поэтому МЫ ответственны за наши Реки, Моря, Воздух, Землю. В целом за огромную и здоровую Экосистему, доставшуюся нам в наследство.

20.03.2014г.

Папиллек

Для видалення таких новоутворень , як папіломи або бородавки , існує цілий ряд засобів , а також медичних і косметологічних методів (вплив лазером , рідким азотом, або просто хірургічне висічення) , то в разі натоптишів , себорейной кератоми (званої також бородавкою старечої ) або мозолів найчастіше ми просто безсилі допомогти - багато засобів та існуючі методи виявляються малоефективними або недоступними через свою високу вартість .

Чому ? Вся справа в тому , що не тільки папіломи , а й себорейниє кератоми мають вірусну природу. Такі новоутворення частіше проявляються до 50 років через зниження імунітету , що стає причиною їхнього поширення по всьому тілу.

09.03.2014г.

Mustard Oil Ace Brand

Гірчичне масло є також відмінним джерелом вітаміну D ( цього жиророзчинного вітаміну в гірчичному маслі в 1,5 рази більше ніж в соняшниковій ) . Вітамін D сприяє підтримці в крові нормального рівня фосфору і кальцію - макроелементів , необхідних для повноцінного зростання і зміцнення кісткової тканини (саме достатній вміст в організмі людини вітаміну D є найкращою профілактикою рахіту та остеопорозу ) . Що міститься в гірчичному маслі вітамін D також сприяє підвищенню імунітету , покращує роботу щитовидної залози , попереджає виникнення і розвиток деяких серцево -судинних і шкірних захворювань , часто використовується в складі профілактики та комплексної терапії рассеяного склерозу і ряду онкологічних захворювань ( лейкемії , раку яєчників , грудей , передміхурової залози , головного мозку).

Гірчичне масло містить в своєму складі вітамін В6 , а також сприяє синтезу цього вітаміну кишковою мікрофлорою . Вітамін В6 відіграє важливу роль в різних обмінних процесах (жировий , вуглеводний , білковий , водно -сольовий обмін) , регулює вміст холестерину і цукру в крові , бере участь в утворенні гемоглобіну , покращує роботу центральної і периферичної нервової системи ( вітамін B6 є природним антидепресантом ) . А крім того цей компонент гірчичного масла , часто званий «жіночим» вітаміном , сприяє підтримці в нормі гормонального балансу і робить сприятливий вплив на жіночу статеву систему.

09.03.2014г.

Кунжутное масло (сезамовое)

Кунжутна олія - олія першого холодного віджиму з насіння кунжуту , виготовлене виключно механічним способом.

У холодний період року добре хоча б раз на тиждень робити " Абхьянга " - масляний масаж всього тіла. Для цього одну столову ложку масла злегка нагрівають , потім м'якими круговими рухами втирають в шкіру на 15-20 , після цього приймають теплий душ. Масляний масаж передає нашому тілу енергію і усуває застійні явища на його поверхні , також , він живить серце , заспокоює розум , надає еластичність м'язам і зв'язкам , зміцнює кістки. Кунжутна олія містить багато сонячної енергії , тому при його вживанні всередину (по 1 ч.л. натще) , відбувається омолоджування організму .....

15.02.2014г.

Горчичное масло Mustard Oil

У гірчичному маслі присутній антиоксидант вітамін А , який значною мірою сприяє зміцненню імунної системи і повноцінному розвитку людського організму , а також благотворно впливає на стан органів зору , покращує функції епітелію шкірних і слизових покривів.

З жиророзчинних вітамінів важливе місце в складі гірчичного масла також займає вітамін Е ( по його змісту гірчичне масло в кілька разів перевершує соняшникова) . Володіючи імуноукріпляючих , протизапальні, ранозагоювальні і омолоджують властивостями вітамін Е сприяє зниженню в крові рівня холестерину , нормалізує згортання крові (тим самим перешкоджаючи утворенню тромбів ), сприяє зміцненню стінок кровоносних судин і капілярів , захищає серце від наслідків , пов'язаних з дефіцитом магнію і кисню. Крім того , що входить до складу гірчичного масла вітамін Е відіграє ключову роль у функціонуванні статевої системи і є важливим учасником процесів , пов'язаних з репродуктивною функцією.

Гірчичне масло є також відмінним джерелом вітаміну D ( цього жиророзчинного вітаміну в гірчичному маслі в 1,5 рази більше ніж в соняшниковій ) . Вітамін D сприяє підтримці в крові нормального рівня фосфору і кальцію - макроелементів , необхідних для повноцінного зростання і зміцнення кісткової тканини (саме достатній вміст в організмі людини вітаміну D є найкращою профілактикою рахіту та остеопорозу ) . Що міститься в гірчичному маслі вітамін D також сприяє підвищенню імунітету , покращує роботу щитовидної залози , попереджає виникнення і розвиток деяких серцево -судинних і шкірних захворювань , часто використовується в складі профілактики та комплексної терапії рассеяного склерозу і ряду онкологічних захворювань ( лейкемії , раку яєчників , грудей , передміхурової залози , головного мозку).

10.02.2014г.

Думки вголос. Про чоловіка і його часу.

Стаття Ткаченко Павла Михайловича. в журналі «Колесо життя » № 9 , 2010р.

Так, часу не вистачає : вдоволена життя передбачає працю , і тому сучасне суспільство проміняло час на гроші. Хронічна втома підриває здоров'я , зникає радість життя. І тільки в рівновазі між роботою і відпочинком , потребами сім'ї та хобі ми можемо знайти ту золоту середину , коли життя приносить справжнє задоволення . У пошуку цієї середини допоможе визначення важливості цінностей і цілей.

Цінностями можуть бути духовне і фізичне здоров'я , улюблена робота , сім'я , друзі , права і можливості , цілями -освіти , машина , відпустку , хобі , достаток.Но тільки при збігу цінностей і цілей життя набуває осмислений і упорядкований характер , що дає більше спокою і здоров'я , а не забирає їх так , як це відбувається у тих, чиє життя хаотична, незбалансована і не має плано.

27.01.2014г.

Кріотерапія - лікування рідким Азотом

Більше 1000 років тому , німецький вчений С.Кнайп , стрибнувши в крижану воду Дунаю , в стані важкого запалення легенів , показав , що саме важке захворювання можна вилікувати завдяки стимуляції сил самозахисту. У подальшому він розвинув систему загартовування і теплолікування до такої міри , що вона і сьогодні є складовою частиною сучасної медицини.

З усіх відомих методів лікування аерокріотерапія є найбільш потужним фізіотерапевтичним засобом і не може трактоватся як традиційно розуміється холодолеченіе . По-перше людина ніколи в природі не зустрічався з подібними ультранизьких температурами. По-друге , швидкість відведення теплоти від поверхні тіла настільки стресово - запредельна , що це змушує організм тотально реагувати всіма адаптаційними механізмами і призводить в найвищу готовність всі фізіологічні резерви організму. Додатковою перевагою є той факт що даний метод має мінімальні протипоказання , можна відпускати в багатьох випадках коли інші (особливо теплові , наприклад МПРІ мастопатії , фіброміомі ) процедури протипоказані.

Якщо ви втомилися , засмучені , якщо у вас починається депресія або просто хочете зняти напругу і відпочити , ми Вам пропонуємо разові процедури загального кріомассажа з апаратом « КРІОМЕД » , спробуйте і ви відразу відчуєте полегшення.

27.01.2014г.

Холод, создающий Красоту

При локальном воздействии криофена на определённые участки тела, мгновенно срабатывает иммунная система и в обрабатываемых местах улучшается микроциркуляция крови, оптимизируются все обменные процессы. Результат виден уже после первых процедур!

09.12.2013г.

Синий йод в пчеловодстве

Многочисленные наблюдения и экспериментальные данные указывают на значение йода не только для человека, но и животных и растений.

Недостаточное поступление йода с пищей и водой в организм домашних и диких животных также вызывает у них дисфункцию щитовидной железы и развитие зоба. Добавка же соединений йода в корм и питьевую воду усиливает продуктивность и повышает рост скота и птицы – увеличивается вес, надои молока, яйценоскость и т.д. Обработка йодом семян повышает урожайность отдельных сельскохозяйственных культур.

Тренируем дыхание — значит живем

07.12.2013г.

Что мы делаем, когда кто-то из наших близких заболеет? Начинаем повышать калорийность еды, стараемся разнообразить, улучшить рацион питания больного. А что инстинктивно делает больной в это время? Больной начинает меньше кушать и тяжелее, учащеннее дышать. Да и не только человек, кошка, собака тоже прекращают есть. Чем тяжелее болезнь, тем требуется меньше пищи, а дыхание становится более тяжелым. Больному не хватает воздуха (кислорода). Дыхание — начало всех начал. Дышим — значит живем. Хорошо ли, плохо ли, но живем. Дышим правильно, рационально — и чувствовать себя будем энергичными и бодрыми; трудно дышим, с одышкой и кашлем — и жизнь сладкой не покажется.

05.12.2013г.

Йод необходим и больным и здоровым

Сегодняшняя медицина осознает, что большинство заболеваний не только жителей Украины, а и всех жителей планеты, связано с йод дефицитом. Это потому, что щитовидная железа человека руководит всеми эндокринными железами. Ниже нее расположен тимус. Это железа иммунной системы. Дальше идут печень с желчным пузырем, поджелудочная железа, надпочечники, селезенка. Желудок тоже имеет миллионы железок, выделяющие желудочный сок и пищеварительные ферменты. Собственно весь желудочно-кишечный тракт покрыт железками, которые помогают ферментировать пищу и усваивать ее. Фактически организм человека это сплошная железа. Просто разные участки ее по-разному называются. Вырабатываемый щитовидной железой гормон тироксин, необходим как больным, так и здоровым людям. Он усиливает потребление тканями кислорода, чем определяет основной обмен и регулирует обмен веществ организма в целом. Особенно этот гормон необходим в стрессовой ситуации для выработки гормонов стресса надпочечниками. А для этого нужен микроэлемент йод в положительной одновалентной форме — составная часть тироксина. Он содержится во всех гормонах, которые вырабатывает щитовидная железа.

05.12.2013г.

Эндогенное дыхание — мощный фундамент здоровья

Я ровесник Победы в Великой Отечественной войне. При рождении получил в наследство не весьма крепкое здоровье. Особых патологий не было, но от недоедания был хилым и слабым, как все дети войны. В юности занимался физкультурой и спортом, тогда это было модно, имел даже начальные спортивные разряды по некоторым видам спорта. Служба в СА еще больше укрепила и закалила меня. Занимался бегом, лыжами и "моржеванием" в суровые Камчатские зимы.

Вдохновлял тогда журнал "ФиС" и 8 страничек ЗОЖ в нем. А клубы любителей бега помните? Вы даже не поверите, семь "марафонов" за плечами и более 10 тыс. км. лыжни за 7 лет. Примечательно то, что этот бойцовский азарт и эйфория завладели мною уже после сорокалетнего возраста. Как говорится, было бы место, время и хорошая компания, а уха будет. Я тогда был более чем доволен - счастлив! Однако, всему свое время.

05.12.2013г.

"Синий йод" обогащает яйца и мясо птицы йодом

Дефицит йода в нашем рационе приводит к патологии щитовидной железы и, соответственно, всего организма. Его недостаток нарушает репродуктивную систему, расстраивает психические и познавательные функции. У многих патологии функций щитовидной железы приводят к серьезным психическим расстройствам.

К сожалению сегодня кардинального способа избавления от проблемы йододефицита нет во всем мире. Даже всем известная йодированная соль ее не может решить в силу того, что химическое соединение йода является нестойким. Через 3-6 месяцев йодированная соль становится обычной солью. Термическая обработка снижает содержание йода в ней до 40%. Тем более не спасает йодированная соль тех, кто имеет гипертонию, почечную недостаточность, страдает от отеков, так как она им просто-напросто противопоказана.

Выход нашли российские исследователи. Они обогащали йодом птицепродукцию. Для этого исследователи применили водно-полимерный препарат на основе йода. В опытах он подавался через поилки.

02.09.2013г.

Синій йод – чудодійний йод.

Йод –великий диригент і координатор життя тварин і людей. Він входить в склад тиреоїдних гормонів щитовидної залози, які являються життєво необхідними регуляторами росту організму і швидкості обмінних процесів. Найбільш поширений прояв йодної недостатності – зоб. Внаслідок адаптації організму до умов йододефіциту виникає збільшення щитовидної залози. І якщо вчасно не прийняти міри, то може виникнути вузловий і, навіть, багатовузловий зоб. Іншим наслідком дефіциту йоду є гіпотеріоз, і якщо він розвивається ще до народження, в лоні матері, або в ранньому віці, то відбувається порушення розумового розвитку дитини. В йододефіцитних районах порушується репродуктивна функція у жінок, збільшується кількість мертвонароджених дітей.

Проблема дефіциту йоду – це серйозна перепона для збереження здоров`я та підтримання гармонійного життя кожною людиною. На даний час створено богато йодістих препаратів, але проблема такі є. В чому ж справа? На це запитання є відповідь. Справа в тому, що валентність йода має різні форми існування J-1, J-0, J+1, J+3, J+5, J+7 і подати його в організм потрібно в формі окислення +1. Дослідник і виробник йодополімерів В.О.Мохнач писав: «…йод в стані окислення +1, здійснює тиреоїдний ефект (засвоюється щитоподібною залозою), а йод в стані окислення -1, тобто, розчини йодиду, такої дії не мають».

В складі біологічної добавки «Синій йод», йод вмонтований в молекулу високополімера і знаходиться в валентності +1, отже, має максимальну дію як мікроелемент і антисептик. Крім того,він втрачає токсичні та подразнюючі властивості. Є простий та дуже надійний спосіб визначити, в якому стані окислення знаходиться йод. Активованний йод +1 завжди має насичений синій колір. «Синій йод» ТОВ МВП "Контекс" з успіхом пройшов всі дослідження на кафедрі ендокринології НМУ ім. О.О.Богомольця, в київському міському центрі ендокринології та обміну речовин ЦМКЛ.

31.08.2013г.

Організм буває радий, прийнявши рідкий препарат.

Синій йод МВП "Контекс", виготовлений на замовлення Клубу Споживачів "Первоцвіт", вигідно відрізняється від своїх сухих побратимів тим, що це водний розчин, який перед вживанням значно розбавляється водою, що дозволяє організму швидше його (йод) засвоїти (вже через 20 хвилин розчин потрапляє в нирки), з найменшими втратами і максимальним ефектом. Основна перевага в тому, що в препарат Синій йод МВП "Контекс", знаходиться в валентному стані 1 +, яке є значно більш благодоступним, ніж а традиційних препаратах йодистого калію, в яких йод знаходиться в валентному стані 1 -, що додатково ускладнює засвоєння йоду. Синій йод абсолютно інертний до клітин вищих ссавців і людини. Абсолютно не токсичний в нижче названих дозах для організму людини, що підтверджує всебічні клінічні дослідження. Володіє регенеративними можливостями, що дозволяє використовувати його в деяких випадках у величезних дозах і самих різних ситуаціях.

22.08.2013г.

Протиракова дієта Джоан Бадвіг.

Попередження та лікування раку, інфаркту міокарда, атеросклерозу, дисфункції печінки, лікуванні виразкової хвороби, артриту, шкірних екзем, вікових деградаційних захворювань і аутоімунних хвороб.

Джоанна Бадвіг (Johanna Budwig) народилася 30 вересня 1908 і померло 19 травня 2003 року. В історію науки вона увійшла, як найбільший біохімік, провідний спеціаліст-експерт в області біохімії жирів і есенціальних жирних кислот, фармаколог, лікар, власник докторського ступеня з хімії. За свої дослідження вона семикратно (за деякими джерелами, шестикратно) номінувалася на лауреата Нобелівської премії. Після тридцяти років досліджень Джоанна Бадвіг виявила, що в крові хворих на останніх стадіях раку, завжди без винятку, існує дефіцит найважливіших есенціальних інгредієнтів, субстанцій, за назвою-фосфатиди і ліпопротеїни. Кров здорових людей завжди містить у достатній кількості ці есенціальні інгредієнти. При їх дефіциті ракові клітини починають нестримно розмножуватися.

Аналіз крові у онкологічних хворих показував наявність дивною зеленувато-жовтої субстанції замість здорової червоної крові з наявністю гемоглобіну-транспортера кисню, що і пояснювало анемію і слабкість ракових хворих. Це несподіване відкриття привело Бадвіг до її теорії. Вона виявила, що за допомогою природних продуктів протягом трьох місяців пухлина починала зменшуватися. Дивні зеленуваті елементи в крові починали зникати, замість них поверталися здорові червоні кров'яні клітини з фосфатидами і ліпопротеїнами. Слабкість і анемія відступали і життєва енергія поверталася. Симптоми раку, дисфункції печінки і діабету повністю усувалися. Доктор Бадвіг відкрила природний спосіб заповнення життєво важливих есенціальних кислот для хворих, що страждають їх дефіцитом у крові. Просте поєднання двох продуктів не тільки може зіграти превентивну роль у відведенні загрози хвороби, але і вилікувати вже хворих. Поєднання лляної олії холодного віджиму з домашнім сиром типу «котедж» приносило успіх там, де більшість класичних ліків не могло допомогти. Після 10 років солідних клінічних випробувань використання в дієті «протоколу Бадвіг», як його пізніше назвали, довело свою терапевтичну цінність у попередженні та лікуванні раку, інфаркту міокарда, атеросклерозу, дисфункції печінки, лікуванні виразкової хвороби, артриту, шкірних екзем, вікових деградаційних захворювань і аутоімунних хвороб. Дієта, що складається з двох столових ложок лляної олії з чашкою сиру, з успіхом використовувалася в Європі, а в 1990 році онколог Dr. Roehm заявив, що дана дієта є найбільш успішною протиракової дієтою у світі. Читайте статтю повністю на нашему сайті.

12.08.2013г.
Всем уже внедрили мысль о том, что зелёный чай полезен, но не всё так гладко. Как выяснили, наконец-то, вчёные, оказывается, зелёный чай препятствует усвоению витамина В9 (фолиевой кислоты). А витамин В9 имеет особое значение при вынашивании плода! Печень, при употреблении зелёного чая, нам спасибо не говорит! Пьёте регулярно зелёный чай, вызываете негативные изменения в печени (увеличивается количество полифенолов).К тому же содержание кофеина ни как не меньше, чем в кофе! Просто об этом нам не говорят торговцы! Не выгодно! Данные обнародовали учёные гос. Университета Нью-Джерси. Пращуры наши были ведающими жизнь людьми и то, что не полезно нашему организму не пили, а пили травяные настои. Самым распространённым напитком был настой из травы Иван-чай. А более усиленным вариантом чая считается Копорский чай. О всех полезностях Копорского чая вы сможете узнать на нашем сайте.

15.08.2013г.

Болезни отменяются! Три Богатыря на страже Здоровья!

Что есть болезнь? Боль езмь? То-есть Боль есть. Боль даётся человеку как указатель того, что что-то в жизни он делает не так! Для начала нужно поменять питание. При правильном питании, уходит до 80% заболеваний!!! ( На нашем сайте, в Сентябре, мы выложим правильное сочетание продуктов). Во вторых надо научиться принимать информацию!!! В последнее время у нашего народа отбили охоту до знаний, потому что кругом ложь и обман – лишь бы купили! Наша задача отделить зёрна от плевел! Разобраться - какая информация ложна, а какая правдива. Благодаря интернету, сейчас можно найти ответ на ЛЮБОЙ интересующий Вас вопрос! ИЩИТЕ, РАЗБИРАЙТЕСЬ. Только знания способны помочь жить нам в этом мире! Например: Информации о том, что «рак» излечим, уже переполняет интернет. В 19 веке заболевание «сепсис» - инфекционное заболевание, тоже считалась неизлечимой, пока Игнац Земмельвайс не предложил обрабатывать руки в хлорной извести перед принятием родов! Для нас гигиена уже обыденное дело.

Ещё в 1920 году У. Кох и Р. Райф выявили причину «рака» - это плеоморфный микроб-вирус, мутирующий в бактерию. Этот вирус можно рассмотреть только в темнопольный микроскоп, который, кстати, был изобретён ещё в 19 веке! А нам вдалбливают в голову о неизлечимости!!! Раз сказали, два, пятьдесят… одно поколение, два… и ЗАПРОГРАММИРОВАЛИ! РАК НЕИЗЛЕЧИМ!!! Клуб Потребителей «Первоцвет» совместно с Компанией «Радо» выпустили на рынок Украины лучший очиститель водной среды – «РАДО»! Впервые этот препарат был получен американским изобретателем Джимом Хамблом и уже спас сотни тысяч!!! Жизней в Африке, в США, в Германии. Уже есть положительные результаты и в Украине! Такие болезни как: вухерериоз, артроз, язва, ожирение, воспаление лёгких, бронхит и другие, уходят при применении системы очистки «Радо»! Более подробную информацию Вы сможете прочитать на нашем сайте.

Наши друзья