Чим корисна льняна олія?

Осознанное отношение к собственному здоровью – это путь к физической, психической и духовной гармонии.

 

 

 

 

 

 

олія з льону
Как принимать льняное масло
Где купить льняное масло
Чем полезно льняное масло
Целебные свойства и польза
Применение льняного масла
Льняное масло для похудения

Сучасні дослідження показали, що вживання лляної олії в їжу знижує ризик інсульту на 37%. Вживаючи лляне масло, можна не боятися таких страшних хвороб, як діабет, атеросклероз, ішемічна хвороба серця та багатьох інших. У народній медицині її використовують від глистів, печії, різних виразок. За змістом ненасичених жирних кислот лляне масло перевершує продукти звичайного раціону, і всього 1-2 столових ложки забезпечують задоволення добової потреби в них. Лляна олія за своєю біологічною цінністю стоїть на першому місці серед харчових масел. У насіння льону міститься 46% вітаміну F, який не синтезується в організмі, а привноситься ззовні. До складу лляного масла входять цінні ненасичені кислоти і велика кількість вітамінів А і Е. Лляна олія містить достатню кількість вітамінів та інших біологічно активних речовин, необхідних для здорового харчування.
Найбільш важливими компонентами льняного масла є жирні кислоти:
- Альфа-ліноленова кислота - 60% (Омега-3);
- Лінолева кислота - 20% (Омега-6);
- Олеїнова кислота - 10% (Омега-9);
- Інші насичені жирні кислоти - 10%.
Якщо Омега-6 є, крім лляного, в соняшниковій, соєвій, рапсовій, гірчичному, оливковій олії, то Омега-3 є в достатній кількості, лише в риб'ячому жирі і - в лляному маслі. У цьому полягає унікальність лляної олії, звідси його специфічний запах, так знайомий нам по риб'ячому жиру. Це показник високої якості масла, його чистоти, а також доказ того, що його не сплутали з іншими рослинними оліями.

Щоденне вживання лляної олії сприяє:
- Профілактиці розвитку серцевих нападів, інсульту та інфаркту міокарда (зниження навантаження на серце і судини через зменшення в'язкості крові і нормалізації рівня жирів);
- Зниженню артеріального тиску;
- Зниження ризику розвитку раку молочної залози і прямої кишки;
- Зниження частоти діабетичної невропатії при цукровому діабеті;


Лляне масло - важливий елемент живлення жінки, його вживання сприяє:
- Полегшення перебігу передменструального синдрому та передменопаузи;
- Поліпшенню стану шкіри і волосся;
- Зміцненню нервової системи;
- Роботі нирок при набряках;
- Підвищенню гостроти зору;
- Ослаблення та лікування астми.
 

Лляне масло можна застосовувати як у чистому вигляді, так і в суміші з іншими рослинними оліями, можна змішувати з медом, фруктами або сиропом.

Льяна олія ФЕНІКС (омолоджуючий комплекс), 250 мл

Склад: Масляні екстракти: кмину, звіробою, ромашки, бруньок берези; олії: льону, соняшнику, Віт. не менше 700мг/100мл.

Інформація для споживача:
Основою бальзаму є композиція рослинних олій у поєднанні, з рослинними олійними екстрактами. Поліненасичені жирні кислоти масел рослинного походження є вихідними речовинами (попередниками) простагландинів - групи клітинних, гормонів. Наявність даних речовин в раціоні харчування сучасної людини надає нормалізує, на весь організм, і особливо на його судинну систему. Поліпшення стану стінок кровоносних судин, підвищення їх еластичності, і зниження їх проникності веде до поліпшення капілярного кровообігу і позбавлення від
кисневого голодування у всіх органах і системах. Присутність олії льону у композиції є гарантом огортаючого і протизапальної дії фітобальзами, який ефективний до застосування при запальних захворюваннях слизових оболонок верхніх дихальних шляхів, іщеварітельного
тракту та органів сечовиділення, при загостренні виразкової хвороби шлунка та 12-ти палої кишки, для профілактики і лікування атеросклерозу. Масло соняшнику рекомендують приймати як жовчогінний засіб при захворюваннях печінки і жовчних проток (холецистит, холангіт, холангіогепатіт, калькульозний холецистит). У Фітобальзам додатково введено віт. Е, як потужний антиоксидант, що перешкоджає згортанню крові і поліпшує її циркуляцію у всіх органах і системах. Регулярний прийом токоферолу сприяє омолодженню на клітинному рівні, відновлює діяльність ендокринної системи. Масляний екстракт кмину забезпечує антисептичний, знеболюючий ефект, активізує ферментативну систему і стимулює секрецію травних залоз, посилює синтез гормонів і регенерацію тканини. Масляний екстракт звіробою з терапевтичної силі можна порівняти з суницею. Активна речовина гіперицину - регулює обмінні процеси, посилює поглинання ультрафіолетових променів шкірою, при захворюваннях серцево-судинної системи, є незамінним засобом для зміцнення серцевого м'яза. Звіробій розслаблює гладку мускулатуру жовчних проток, кровоносних судин, кишечника і сечоводу, що полегшує виділення жовчі і зменшує її застій у жовчному міхурі, сприяє зняттю спазму товстої і тонкої кишок, полегшує сечовиділення і збільшує фільтрацію сечі в нирках, зміцнює стінки капілярів, покращує венозний кровообіг і кровопостачання внутрішніх органів. Екстракт ромашки багатий на флавоноїди, органічні кислоти, кумарином, гіркоти, каротиноїди, жирними кислотами, маслом хамазулен. Останній має протизапальну дію, посилює процеси регенерації, розслаблює мускулатуру внутрішніх органів і усуває спазми. Бруньки берези відновлюють обмін речовин, застосовують при гіпо-та авітамінозах, знімають набряки особливо серцевого походження. Бальзам «Фенікс»-є ефективним омолоджувальним засобом, тому що сприяє відновленню й відновленню основних детоксикаційних органів і систем.

Показання до застосування:
розлади шлунку і кишечника;
жовчокам'яна та сечокам'яна хвороба;
запальні процеси;
алергія
підвищений рівень цукру в крові;
захворювання ССС, атеросклероз судин;
перевтома, фізичні та психічні навантаження;
синдром хронічної втоми;

Дія:
протизапальна;
антисептичну;
бактерицидну;
болезаспокійливу;
протиалергічну;
покращує капілярний кровообіг;
препятсвует розвитку атероскероза;
покращує роботу серцево-судинної системи.
Спосіб застосування: по 1 чайній ложці 3 рази на день за 30 хв. до їжі.

Придбати> неможливо, знято з виробництва.

Льяна олія з екстрактом Юглон волоського горіха.

Лляне масло (Linum usitatissimum) довгий час використовували в медицині дуже обмежене, лише для приготування протиопікової лініменту. Олія лляна, як і інші рослинні жири, містить мінімальну кількість холестерину і велика кількість ненасичених жирних кислот.
Вітаміни - каталізатори найважливіших, життєвих процесів в організмі. Без вітамінів живий організм існувати не може. Значна їх кількість людина отримує з їжею, невелика кількість синтезується в організмі. При нестачі вітамінів в організмі розвиваються різні обмінні порушення і відповідні захворювання. Розрізняють жиро-і водорозчинні вітаміни. До жиророзчинних вітамінів ставляться вітаміни: А, Е, F, К. Комплекс поліненасичених жирних кислот: лінолевої, ліноленової, арахідонової відноситься до незамінних факторів харчування, тому що в організмі людини не синтезується і тому повинен надходити з їжею. Ці кислоти за своїми біологічними властивостями відносяться до життєво необхідних речовин і навіть розглядаються як вітаміни (вітамін F). Клінічними дослідженнями встановлено, що вживання ненасичених жирних кислот з їжею знижує вміст холестерину і підвищує концентрацію фосфоліпідів у крові та коефіцієнт фосфоліпіди - холестерин. Чим вищий цей коефіцієнт, тим менше можливостей відкладення холестерину в стінках судин. Механізм гіпохолестеринемічного дії рослинних олій полягає у зв'язуванні жовчних кислот містяться в маслі поліненасиченими жирними кислотами. Крім того, рослинні масла і жирні кислоти мають послаблюючу і жовчогінною дією. Поєднання цих факторів - збільшення жовчовиділення, прискорення просування харчової маси і посилене зв'язування холестерину в кишечнику жирними кислотами - створює оптимальні умови для виведення холестерину з організму.
Поліненасичені жирні кислоти є вихідними речовинами (попередниками) простагландинів - нової групи клітинних гормонів. Найбільш близьким попередником простагландинів є арахідонова кислота, яка утворюється з лінолевої і ліноленової кислот.
Фізіологічна роль і біологічне значення цих кислот різноманітні. Вони виступають необхідним елементом в утворенні клітинних мембран, мієлінових оболонок, сполучної тканини та інших. Арахідонова кислота передує утворення простагландинів. Простагландини мають гормоноподобниє дії, у зв'язку, з чим отримали назву "гормонів тканин", тому що вони синтезуються безпосередньо з фосфоліпідів мембран. Поліненасичені жирні кислоти надають нормалізує, на стінки кровоносних судин, підвищують їх еластичність і знижують їх проникність.
Доведено зв'язок поліненасичених жирних кислот з обміном вітамінів групи В.
При дефіциті в раціоні харчування ненасичених жирних кислот знижується інтенсивність росту і стійкість до несприятливих зовнішніх і внутрішніх факторів, пригнічується репродуктивна функція. Їх недостатність впливає на скорочувальну здатність міокарда, порушується мінеральний обмін. Вважається, що деякі ураження шкіри і навіть некрози обумовлені відсутністю вітаміну F.
Юглон
Волоський горіх - рослина відоме з давніх-давен, яке було завезено і окультурити в Південну і Східну Європу із Центральної Азії. До Росії волоський горіх завезений з Греції древнім торговим шляхом "із варяг у греки", звідки і пішла його назва.
Цілющі властивості горіха волоського були відомі ще в давнину. У ХVII ст військові лікарі застосовували листя як ранозагоювальний засіб. У сучасній вітчизняній і зарубіжній медицині широко використовуються листя і околоплодника недостиглих плодів.
Околоплодник і молоде листя волоського горіха містять юглон і інозит, алкалоїд югландін, мінеральні солі, клітковина, віт. З (4-5%), дубильні речовини (3-4%), каротин (0,33 мг%), флавоноїди (0,2%), Ефірне масло (0,03%), віт. А, В, Р. Водний і масляний екстракт околоплодников і листя волоського горіха пригнічує кокову і повністю знищує патогенну грибкову флору. Особливо чутливими виявилися гриби Candida albicans і Pseudotrpicalis, стафілококи і грампозитивні бактерії.

Дія: протизапальна, глистогінний, покращує травлення, нормалізує вуглеводний обмін, імуномодулюючу, потогінний, загальнозміцнюючий.

Показання до застосування:
Всередину - катар кишечника, кровотечі (виразкові, гемороїдальні), захворювання нирок і сечового міхура, ревматизм, при екземі, нейродерміті, ексудативному діатезі, псоріазі, туберкульозі, при мікозі стоп. При зубному болю, цинзі, стоматитах, ангіні, при атеросклерозі і цукровому діабеті, запалення лімфатичних вузлів, при гіпертонії, коліті, ентероколіті, глистових інвазіях, для підвищення апетиту і поліпшення травлення.
Зовнішньо - туберкульоз шкіри, алергічні дерматози, піодермії, вугрі, в гінекології та проктології.

Спосіб застосування:
- Всередину - по 1 чайній ложці 1-3 рази на день за 30 хв. до їжі.
- Зовнішньо і в косметології - у вигляді компресів і масок
- У гінекології та проктології - тампони і мікроклізми (5 мл).

Сертифікат якості

Придбати> неможливо, знято з виробництва.

Льяна олія з екстрактом евкаліпта, 250 мл

Лляне масло широко застосовується як дієтичного і лікувального засобу для профілактики і лікування захворювань, пов'язаних з порушенням обмінних процесів.
Олія лляна, збагачене екстрактом евкаліпта, є унікальним за своїм впливом на людський організм продуктом. Хлорофіл евкаліпта доповнює, збагачує і посилює фармакологічні властивості олії з насіння льону. Застосування даного продукту буде доречним при виникненні порушень у будь-якому органі чи системі з одного боку, з іншого боку ефект буде забезпечений незалежно від причини, що це порушення.
Хлорофіл
У рослинах відбувається синтез живої органічної матерії. Найістотнішим і сильним фактором у цьому процесі перетворення є ензими і сонячна енергія. Все це таїнство відбувається в молекулах хлорофілу. Молекула хлорофілу складається з атомів вуглецю, водню, азоту і кисню, розташованих навколо атома магнію. У гемоглобіні крові є подібне розташування атомів, але тільки навколо атома заліза. У цій аналогії і полягає таємниця, що пояснює, чому хлорофіл так цінний для людського організму. Одним з найбільш багатих хлорофілом рослин є евкаліпт (Eucalyptus globulus). Вживання в їжу хлорофілу евкаліпта дає людині здоров'я, силу і енергію до глибокої старості, при цьому опірність організму до інфекцій - феноменальна. Бактерицидні властивості антибіотиків рослинного походження відомі людині з давніх часів. Антибіотичні речовини рослинного походження - органічні сполуки різної природи, які продукують рослинами й мають здатність пригнічувати або затримувати розвиток різних мікроорганізмів (стрептококів, стафілококів, деяких бактерій, туберкульозної палички, патогенних грибів) і підвищувати захисні сили організму. Хлорофіл, отриманий з листів евкаліпта, має бактеріостатичну і бактерицидну активність відносно антибіотикостійкість стафілококів. У той же час він не пригнічує дії на нормальну мікрофлору людського організму (кишкову паличку, молочнокислі палички тощо), чим вигідно відрізняється від антибіотиків широкого спектру дії.
При клінічному вивченні встановлено, що хлорофіл евкаліпта поряд з антибактеріальним і етіотропним дією надає загальне сприятливий вплив на організм, стимулює його природну гуморальну і фагоцитарну захист, підвищує вміст кисню в тканинах. Застосування хлорофілу евкаліпта показано при стафілококових захворюваннях різної локалізації: при септичних станах (післяпологових, післяопераційних, постінфекційний та ін), перитоніті, опіковій хворобі, пневмонії, плевриті, пієлонефриті, холециститі, ангіні, ларинготрахеите, гаймориті, бронхіті, запаленні бешиховому, при стоматиті і пародонтозі, ентероколіті, в тому числі неспецифічному виразковому коліті, парапроктиті, остеомієліті, при лікуванні довгих загоюються і гнійних ран, свищів тріщин прямої кишки, геморої, при запальних захворюваннях геніталій, в тому числі ерозії шийки матки. Хлорофіл евкаліпта використовують при станах зниженою природного захисту організму, а також як засіб боротьби з гіпоксією.
Перед застосуванням хлорофілу, незалежно від способу його введення необхідно перевірити його індивідуальну переносимість, для чого пацієнтові дають випити 5 мл препарату. При відсутності протягом 6-8 годин ознак непереносимості можна застосовувати. Нерідко при повній непереносимості антибіотиків пацієнти добре переносили хлорофіл евкаліпта. Так люди, що хворіють на туберкульоз легень, після застосування хлорофілу добре переносили протитуберкульозні препарати, на які до застосування хлорофілу у них виникали гострі алергічні реакції. У місцях, де виростають евкаліптові гаї, не спостерігається захворювань на туберкульоз і рак легенів.

Дія: антисептичну, дезінфікуючу, протимікробну особливо по відношенню до пеніцілліноустойчівим стафілококів, антисептичну, бактерицидну, протизапальну.

Показання до застосування: рекомендовано приймати як допоміжний засіб при лікуванні захворювань викликаних антибіотикостійкими стафілококами: при опіковій хворобі, довго не загоюються ранах, трофічних виразках кінцівок, сфінктера, геморой, для змазування наконечника при проведенні лікувальних клізм, бешихове запалення шкіри, виразкова хвороба шлунка, гастрити, виразкові коліти, ерозії прямої кишки; в гінекології - розриви піхви, ерозії шийки матки, свищі; в стоматології, а також при гнійно-запальних захворюваннях ЛОР-органів (гайморити, етмоїдити), при лікуванні фурункулів, карбункулів носа і носогубной області, годуючим матерям з метою попередження тріщин сосків.

Протипоказання: застосування протипоказане при індивідуальній непереносимості продукту.

Спосіб застосування: лляне масло з екстрактом хлорофілів евкаліпта беруть місцево і внутрішньо.
Всередину - по 1 чайній ложці 1-3 рази на день за 30 хв. до їжі. У комплексній терапії і профілактиці захворювань, причиною яких є антибіотико-резистентні стафілококи, при виразковій хворобі шлунка, при гострих лорінгіт-бронхітах, плевритах, запаленнях легень.

Зовнішньо - і в косметології - у вигляді компресів, марлевих пов'язок і масок. Для лікування довго не загоюються ран і трофічних виразок кінцівок продукт можна використовувати у вигляді марлевих пов'язок, просочених даним препаратом.
Місцево - У гінекології та проктології - тампони і мікроклізми (5 мл). У стоматології обробляють ясна.

Сертифікат якості

Придбати> неможливо, знято з виробництва.

Олія з насіння льону "Ян" у поєднанні з рослинними олійними екстрактами (для чоловіків), 250 мл

Інформація для споживача: Основою бальзаму є композиція мінорних масел у поєднанні з рослинними олійними екстрактами. Поліненасичені жирні кислоти масел рослинного походження є вихідними речовинами (попередниками) простагландинів - групи клітинних гормонів. Наявність даних речовин в раціоні харчування сучасної людини надає нормалізує, на весь організм, і особливо на його судинну систему. Поліпшення стану стінок кровоносних судин, підвищення їх еластичність, і зниження їх проникності веде до поліпшення капілярного кровообігу і позбавлення від кисневого голодування у всіх органах і системах. Присутність масла вівса, льону і гарбуза в композиції є гарантом підвищення вмісту в організмі тестостерону - гормону що відповідає за сексуальність, який стимулює сексуальне сприйняття і продовжує оргазм. У Фітобальзам додатково введено віт. Е, який рекомендують приймати від статевого безсилля, він корисний для шкіри, необхідний для росту клітин, перешкоджає згортанню крові і покращує її циркуляцію по всіх органах і системах. Регулярний прийом вітаміну покращує загальний стан, відновлює діяльність ендокринної системи. Масло шипшини забезпечує протизапальний ефект, активізує ферментативну систему і окислювально-відновні процеси в організмі, посилює синтез гормонів і регенерацію тканини. Масляний екстракт люцерни за твердженням фахівців Американського інституту здоров'я і досліджень (AIHS) стимулює вироблення сперми, відновлює і підсилює потенцію, продовжує час статевого акту. Присутність екстракту валеріани сприятиме зменшенню збудливості і підвищення функціональної діяльності центральної нервової системи, регулювати серцеву діяльність і знижувати артеріальний тиск. Екстракт бутонів вічнозеленого гвоздикового дерева родини миртових (як і більшість східних прянощів) володіє якостями хорошого сексуального збудника і стимулятора. Присутні екстракти кардамону та мускатного горіха підсилюють в бальзамі якості афродизіак. Кардамон і мускатний горіх здавна зараховані до групи рослин підсилюють бажання.

Показання до застосування:
- При чоловічому клімактерії, що супроводжується судинними і нервовими розладами;
- При імпотенції у зв'язку з функціональною недостатністю;
- При віковому в'яненні сексуальної активності у чоловіків;
- При статевому недорозвитку у чоловіків;
- При євнухоїдизмі, видаленні статевих залоз хірургічним шляхом або в результаті травми;
- Перевтома, фізичні та психічні навантаження;
- Невротичні форми стенокардії у чоловіків;
- Синдром хронічної втоми;
- Дисфункціональні маткові кровотечі в преклімактеричному і клімактеричному періоді у жінок.
Багато випробували на собі дію цього парафармацевтика відчують не лише прихід другої молодості, а й відчують, що таке бути справжнім чоловіком.

Склад: Масляні екстракти люцерни, валеріани, гвоздики, кардамону, мускатного горіха, солодки; олії: льону, гарбуза, зародків пшениці, вівса, шипшини, вітамін не менше 700мг/100мл.

Дія:
відновлює і підсилює потенцію, нормалізує сперматогенез, протизапальну, покращує капілярний кровообіг.
Спосіб застосування: по 1 чайній ложці 3 рази на день за 30 хв. до їжі.

Придбати> 250мл

Композиція рослинних олій "Інь" у поєднанні з рослинними олійними екстрактами (для прекрасних жінок), 250 мл - 76 грн.

Основою бальзаму є композиція рослинних олій у поєднанні з рослинними олійними екстрактами. Поліненасичені жирні кислоти масел рослинного походження є вихідними речовинами (попередниками) простагландинів - групи клітинних гормонів. Наявність даних речовин в раціоні харчування сучасної людини надає нормалізує, на весь організм, і особливо на його судинну систему. Поліпшення стану стінок кровоносних судин, підвищення їх еластичності, і зниження їх проникності веде до поліпшення капілярного кровообігу і позбавлення від кисневого голодування всіх органів і систем. Присутність олії зародків пшениці, льону і соняшнику в композиції є гарантом забезпечення жіночого організму віт. Е (альфа-токоферолами), які відповідають за нормальний ріст і розвиток організму. Токофероли бальзаму перешкоджають окисленню в організмі вільних радикалів, сприяють нормальному утворенню червоних кров'яних тілець, знімає симптоми фіброзно-кістозних захворювань молочної залози, відновлює порушення кровообігу в органах малого тазу та нижніх кінцівках, сприяє високій сексуальної активності. Масло шипшини забезпечує протизапальний ефект, активізує ферментативну систему і окислювально-відновні процеси в організмі, посилює синтез гормонів і регенерацію тканини. У Фітобальзам додатково введено віт. Е, який рекомендують приймати від статевого безсилля. Регулярний прийом бальзаму Інь до складу, якого введено масляний екстракт зеленого вівса сприяє поліпшенню загального стану, відновлення діяльності ендокринної системи. Дія екстракту земляного горіха направлено на уповільнення процесів старіння, зменшення симптомів менопаузи. Екстракт шишок хмелю регулює жировий, мінеральний і водний обмін і володіє естрогенної активністю, а екстракт шавлії посилює у цьому бальзамі протизапальний, спазмолітичний та антисептичний ефект. Використання шавлії з метою збільшення народжуваності відомо з часів єгипетських фараонів. Наявність у складі бальзаму екстракту материнки, обумовлено тонізуючим впливом даного компоненту на гладку мускулатуру матки. Активні речовини материнки стимулюють секрецію жовчі, збільшують діурез, регулюють менструальний цикл, мають протизапальну, болезаспокійливу, антимікробну дію. Завершує букет фітокомпозиції екстракт кориці. Кориця здавна зарахований до групи рослин афродизіаків, її використовують при лікуванні ожиріння і сексуальних розладах.

Показання до застосування:
- При клімактерії, що супроводжується судинними і нервовими розладами;
- При віковому в'яненні сексуальної активності у жінок, стан припливів;
- Первинна і вторинна аменорея (відсутність менструацій), альгоменорея;
- Порушення менструального циклу у тому числі у клімактеричному періоді у жінок;
- Підвищена нервова і сексуальна збудливість;
- Перевтома, фізичні та психічні навантаження;
- Невротичні форми стенокардії у жінок;
- Синдром хронічної втоми;
- Багато що випробували на собі дію цього парафармацевтика відчують не лише прихід другої молодості або "бабиного літа" але й відчують, що таке чарівна жінка.

Склад: масляні екстракти зеленого вівса, земляного горіха, шишок хмелю, материнки, кориці, шавлії; олії: льону, зародків пшениці, соняшнику, шипшини, вітамін не менше 600мг/100мл.

Дія: естрогенну, заспокійливе, болезаспокійливе, протизапальну, бактерицидну, обволікаючу, в'яжучу, дезінфікуючу, жовчогінну.

Спосіб застосування: по 1 чайній ложці 3 рази на день за 30 хв. до їжі.

Придбати> неможливо, знято з виробництва.

Композиція рослинних олій "Сила сердець" у поєднанні з рослинними олійними екстрактами, 250 мл - 76 грн.

У масляний бальзам "Сила сердець" входить комплекс лікарських рослин здавна використовуються в народній медицині. Інформація, що міститься в глід урсоловая і олеїнова кислоти покращують кровообіг в коронарних судинах і в судинах кори головного мозку, знімають тахікардію та аритмію. Бальзам містить екстракт глоду регулює кров'яний тиск (високе - знижує, низьке - підвищує), при цьому зменшується збудливість ЦНС і забезпечує глибокий, спокійний сон без ознак психологічного пригнічення після пробудження. Вхідні до складу півонії, хмелю та валеріани вітамінні комплекси і мікроелементи, серед яких залізо, магній, мідь, марганець сприяють зміцненню судинної стінки, зменшення її проникності. Наявність активних компонентів екстракту м'яти сприяє нормалізації серцевої діяльності, а так само знімає головний біль при вегето-судинній мігрені. У народній медицині буркун рекомендують при стенокардії і тромбозі коронарних судин. У результаті дії складових бальзам речовин забезпечується захист організму від наслідків стресу, негативних емоцій, впливу несприятливих чинників. Вживання бальзаму також показане при гіпертонії та стенокардії, при головних болях, безсонні, при вегетоневрозах і неврозах серцево-судинної системи, для зняття спазмів і посилення секреції залоз апарату шлунково-кишкового тракту, як легке жовчогінний засіб.
Основою бальзаму є лляна олія. Олія лляна, як і інші рослинні олії, містить мінімальну кількість холестерину і велика кількість поліненасичених жирних кислот. Комплекс поліненасичених жирних кислот: лінолевої, ліноленової, арахідонової відноситься до незамінних факторів харчування і тому повинен надходити з їжею. Фізіологічна роль і біологічне значення цих кислот різноманітні. Вони виступають необхідним елементом в утворенні клітинних мембран, мієлінових оболонок, сполучної тканини. Поліненасичені жирні кислоти надають нормалізує, на стінки кровоносних судин, підвищують їх еластичність і знижують їх проникність, доведено їх зв'язок з обміном вітамінів групи В. При дефіциті в раціоні харчування ненасичених жирних кислот знижується інтенсивність росту і стійкість до несприятливих зовнішніх і внутрішніх факторів, пригнічується репродуктивна функція. Їх недостатність впливає на скорочувальну здатність міокарда, порушується мінеральний обмін. Лляне масло збагачене вітаміном Е, який необхідний для росту клітин, він же перешкоджає згортання крові і покращує її циркуляцію. Будучи активним антиоксидантом, вітамін Е сприяє нейтралізації зовнішніх негативних впливів на організм.

Склад: масляні екстракти глоду, півонії, м'яти, буркуну, хмелю, валеріани, масло льону, Віт. не менше 500мг/100мл.

Дія: нормалізує діяльність серцево-судинної і центральної нервової систем, спазмолітичну, седативну, заспокійливу, протизапальну, болезаспокійливу, жовчогінну.

Спосіб застосування: всередину по 1 ч. ложці 3 рази на день за 30 хв. до їжі.

Сертифікат якості

Придбати> неможливо, знято з виробництва.

Композиція рослинних олій "Фітозащіта" у поєднанні з рослинними олійними екстрактами, 250 мл - 76 грн.

Склад:
Масляні екстракти пижма, полину, чебрецю, Юглон зеленого волоського горіха, аїру болотного, масло гарбуза та льону.
Інформація для споживача:
Масляний бальзам "Фітозахіст" - це фітокомпозиція, дія якої направлено на боротьбу з глистовими інвазіями. Компоненти, що входять до складу бальзаму доповнюють і підсилюють противогельминтні функцію кожного з них, що забезпечує максимальний ефект.Під час профілактики і в період лікування завдання полягає не тільки в боротьбі з паразитуючої флорою, але і в нормалізації роботи шлунково-кишкового тракту. Поліпшення перистальтики кишечника та жовчовиділення, відновлення процесу дефекації необхідні. Комплексний підхід до проблеми ліг в основу створення масляного бальзаму "Фітозахіст" Базовими компонентами бальзаму є масло льону і гарбуза. Олія лляна показано при спастичних запорах, геморої, нирково - і жовчнокам'яної хвороби, атеросклерозі і при порушенні ліпідного обміну. Гарбузове масло є унікальним природним засобом проти стрічкових, круглих глистів, проти плоских ціп'яків і при цьому не надає токсичну дію на організм, тому його можна рекомендувати дітям, особам похилого віку і вагітним. Масляні екстракти пижма і полину володіють глистогінним ефектом. Їх показано приймати при інтоксикаціях, а також гепатитах, холециститах, як щадне жовчогінний засіб. Флавоноїди пижма згубно діють на аскариди, гострики, лямблії. Чебрець володіє широким спектром антипаразитарних і антимікробних властивостей, у тому числі проти волосоголовці і солітерів. Наявність у фітобальзами Юглон зеленого волоського горіха дозволяє рекомендувати даний продукт як ефективне фунгіцидну (протигрибкову) засіб. Гіркий глікозид аїру болотного акорін робить дану композицію активної по відношенню до трихомонадами і грибкових захворювань на тлі поліпшення травлення та жовчовиділення.

Дія: протигельмінтний (аскариди, гострики, стрічкові глисти, лямблії, солітери), глистогінний, фунгіцидну (патогенні гриби, кандиди, трихомонади), заспокійливе, дезінфікуючий, болезаспокійливу, протимікробну, десенсибілізуючу.

Спосіб застосування: всередину по 1 чайній ложці 3 рази на день за 30 хв. до їжі.

Щоб не дозволити дрібним паразитам завоювати території, які звільняться після великих паразитів, радимо приймати паралельно "Синій йод", який чудово відчищає організм від вірусів, грибків, бактерій і найпростіших.

Сертифікат якості

Придбати> неможливо, знято з виробництва.

иван чай растение

Правила пользования сайтом