Новости

02.09.2013г.

Синій йод – чудодійний йод.

Йод –великий диригент і координатор життя тварин і людей. Він входить в склад тиреоїдних гормонів щитовидної залози, які являються життєво необхідними регуляторами росту організму і швидкості обмінних процесів. Найбільш поширений прояв йодної недостатності – зоб. Внаслідок адаптації організму до умов йододефіциту виникає збільшення щитовидної залози. І якщо вчасно не прийняти міри, то може виникнути вузловий і, навіть, багатовузловий зоб. Іншим наслідком дефіциту йоду є гіпотеріоз, і якщо він розвивається ще до народження, в лоні матері, або в ранньому віці, то відбувається порушення розумового розвитку дитини. В йододефіцитних районах порушується репродуктивна функція у жінок, збільшується кількість мертвонароджених дітей.

Проблема дефіциту йоду – це серйозна перепона для збереження здоров`я та підтримання гармонійного життя кожною людиною. На даний час створено богато йодістих препаратів, але проблема такі є. В чому ж справа? На це запитання є відповідь. Справа в тому, що валентність йода має різні форми існування J-1, J-0, J+1, J+3, J+5, J+7 і подати його в організм потрібно в формі окислення +1. Дослідник і виробник йодополімерів В.О.Мохнач писав: «…йод в стані окислення +1, здійснює тиреоїдний ефект (засвоюється щитоподібною залозою), а йод в стані окислення -1, тобто, розчини йодиду, такої дії не мають».

В складі біологічної добавки «Синій йод», йод вмонтований в молекулу високополімера і знаходиться в валентності +1, отже, має максимальну дію як мікроелемент і антисептик. Крім того,він втрачає токсичні та подразнюючі властивості. Є простий та дуже надійний спосіб визначити, в якому стані окислення знаходиться йод. Активованний йод +1 завжди має насичений синій колір. «Синій йод» ТОВ МВП "Контекс" з успіхом пройшов всі дослідження на кафедрі ендокринології НМУ ім. О.О.Богомольця, в київському міському центрі ендокринології та обміну речовин ЦМКЛ.

31.08.2013г.

Організм буває радий, прийнявши рідкий препарат.

Синій йод МВП "Контекс", виготовлений на замовлення Клубу Споживачів "Первоцвіт", вигідно відрізняється від своїх сухих побратимів тим, що це водний розчин, який перед вживанням значно розбавляється водою, що дозволяє організму швидше його (йод) засвоїти (вже через 20 хвилин розчин потрапляє в нирки), з найменшими втратами і максимальним ефектом. Основна перевага в тому, що в препарат Синій йод МВП "Контекс", знаходиться в валентному стані 1 +, яке є значно більш благодоступним, ніж а традиційних препаратах йодистого калію, в яких йод знаходиться в валентному стані 1 -, що додатково ускладнює засвоєння йоду. Синій йод абсолютно інертний до клітин вищих ссавців і людини. Абсолютно не токсичний в нижче названих дозах для організму людини, що підтверджує всебічні клінічні дослідження. Володіє регенеративними можливостями, що дозволяє використовувати його в деяких випадках у величезних дозах і самих різних ситуаціях.

22.08.2013г.

Протиракова дієта Джоан Бадвіг.

Попередження та лікування раку, інфаркту міокарда, атеросклерозу, дисфункції печінки, лікуванні виразкової хвороби, артриту, шкірних екзем, вікових деградаційних захворювань і аутоімунних хвороб.

Джоанна Бадвіг (Johanna Budwig) народилася 30 вересня 1908 і померло 19 травня 2003 року. В історію науки вона увійшла, як найбільший біохімік, провідний спеціаліст-експерт в області біохімії жирів і есенціальних жирних кислот, фармаколог, лікар, власник докторського ступеня з хімії. За свої дослідження вона семикратно (за деякими джерелами, шестикратно) номінувалася на лауреата Нобелівської премії. Після тридцяти років досліджень Джоанна Бадвіг виявила, що в крові хворих на останніх стадіях раку, завжди без винятку, існує дефіцит найважливіших есенціальних інгредієнтів, субстанцій, за назвою-фосфатиди і ліпопротеїни. Кров здорових людей завжди містить у достатній кількості ці есенціальні інгредієнти. При їх дефіциті ракові клітини починають нестримно розмножуватися.

Аналіз крові у онкологічних хворих показував наявність дивною зеленувато-жовтої субстанції замість здорової червоної крові з наявністю гемоглобіну-транспортера кисню, що і пояснювало анемію і слабкість ракових хворих. Це несподіване відкриття привело Бадвіг до її теорії. Вона виявила, що за допомогою природних продуктів протягом трьох місяців пухлина починала зменшуватися. Дивні зеленуваті елементи в крові починали зникати, замість них поверталися здорові червоні кров'яні клітини з фосфатидами і ліпопротеїнами. Слабкість і анемія відступали і життєва енергія поверталася. Симптоми раку, дисфункції печінки і діабету повністю усувалися. Доктор Бадвіг відкрила природний спосіб заповнення життєво важливих есенціальних кислот для хворих, що страждають їх дефіцитом у крові. Просте поєднання двох продуктів не тільки може зіграти превентивну роль у відведенні загрози хвороби, але і вилікувати вже хворих. Поєднання лляної олії холодного віджиму з домашнім сиром типу «котедж» приносило успіх там, де більшість класичних ліків не могло допомогти. Після 10 років солідних клінічних випробувань використання в дієті «протоколу Бадвіг», як його пізніше назвали, довело свою терапевтичну цінність у попередженні та лікуванні раку, інфаркту міокарда, атеросклерозу, дисфункції печінки, лікуванні виразкової хвороби, артриту, шкірних екзем, вікових деградаційних захворювань і аутоімунних хвороб. Дієта, що складається з двох столових ложок лляної олії з чашкою сиру, з успіхом використовувалася в Європі, а в 1990 році онколог Dr. Roehm заявив, що дана дієта є найбільш успішною протиракової дієтою у світі. Читайте статтю повністю на нашему сайті.

12.08.2013г.
Всем уже внедрили мысль о том, что зелёный чай полезен, но не всё так гладко. Как выяснили, наконец-то, вчёные, оказывается, зелёный чай препятствует усвоению витамина В9 (фолиевой кислоты). А витамин В9 имеет особое значение при вынашивании плода! Печень, при употреблении зелёного чая, нам спасибо не говорит! Пьёте регулярно зелёный чай, вызываете негативные изменения в печени (увеличивается количество полифенолов).К тому же содержание кофеина ни как не меньше, чем в кофе! Просто об этом нам не говорят торговцы! Не выгодно! Данные обнародовали учёные гос. Университета Нью-Джерси. Пращуры наши были ведающими жизнь людьми и то, что не полезно нашему организму не пили, а пили травяные настои. Самым распространённым напитком был настой из травы Иван-чай. А более усиленным вариантом чая считается Копорский чай. О всех полезностях Копорского чая вы сможете узнать на нашем сайте.

15.08.2013г.

Болезни отменяются! Три Богатыря на страже Здоровья!

Что есть болезнь? Боль езмь? То-есть Боль есть. Боль даётся человеку как указатель того, что что-то в жизни он делает не так! Для начала нужно поменять питание. При правильном питании, уходит до 80% заболеваний!!! ( На нашем сайте, в Сентябре, мы выложим правильное сочетание продуктов). Во вторых надо научиться принимать информацию!!! В последнее время у нашего народа отбили охоту до знаний, потому что кругом ложь и обман – лишь бы купили! Наша задача отделить зёрна от плевел! Разобраться - какая информация ложна, а какая правдива. Благодаря интернету, сейчас можно найти ответ на ЛЮБОЙ интересующий Вас вопрос! ИЩИТЕ, РАЗБИРАЙТЕСЬ. Только знания способны помочь жить нам в этом мире! Например: Информации о том, что «рак» излечим, уже переполняет интернет. В 19 веке заболевание «сепсис» - инфекционное заболевание, тоже считалась неизлечимой, пока Игнац Земмельвайс не предложил обрабатывать руки в хлорной извести перед принятием родов! Для нас гигиена уже обыденное дело.

Ещё в 1920 году У. Кох и Р. Райф выявили причину «рака» - это плеоморфный микроб-вирус, мутирующий в бактерию. Этот вирус можно рассмотреть только в темнопольный микроскоп, который, кстати, был изобретён ещё в 19 веке! А нам вдалбливают в голову о неизлечимости!!! Раз сказали, два, пятьдесят… одно поколение, два… и ЗАПРОГРАММИРОВАЛИ! РАК НЕИЗЛЕЧИМ!!! Клуб Потребителей «Первоцвет» совместно с Компанией «Радо» выпустили на рынок Украины лучший очиститель водной среды – «РАДО»! Впервые этот препарат был получен американским изобретателем Джимом Хамблом и уже спас сотни тысяч!!! Жизней в Африке, в США, в Германии. Уже есть положительные результаты и в Украине! Такие болезни как: вухерериоз, артроз, язва, ожирение, воспаление лёгких, бронхит и другие, уходят при применении системы очистки «Радо»! Более подробную информацию Вы сможете прочитать на нашем сайте.

Наши друзья