Дієтична добавка «ЧИСТО» - ВАШ ПОМІЧНИК!

Правило: "Спочатку очистись - потім лікуйся!" є фундаментальною основою в системі профілактики захворювань і лікування організму людини.

Дієтична добавка «ЧИСТО» - ВАШ ПОМІЧНИК!   Життя людини в сучасних умовах сповнена психічних стресів та фізичних напруг, які провокують падіння імунітету і виникнення різних захворювань. Їжа рослинного і тваринного походження несе в собі різного роду консерванти та добавки, хімічні елементи та сполуки, впроваджені в період вирощування і вигодовування.

Протягом тривалого часу (30-40 років) людина, вживаючи такі продукти, неочищену воду, застосовуючи побутову хімію, накопичує в своєму організмі токсини, грибки, отрути і важкі метали.Хвороба кожної людини є сигналом для його свідомості, покажчиком для руху в бік кардинальної зміни ритму життя, харчового асортименту та режиму, а також активного пошуку методів оздоровлення та очищення організму.

Більшість патологій (95%) в організмі людини прямо пов'язані з порушенням роботи кишечника. Тому існуючі методи очищення організму людина в першу чергу направляє на очищення шлунково-кишкового тракту.

Правило: "Спочатку очистись - потім лікуйся!" є фундаментальною основою в системі профілактики захворювань і лікування організму людини. Одним із простих і загальнодоступних методів очищення ШКТ є застосування сорбентів на основі блакитної глини в комплексі з мінералами і трав'яними зборами, з'єднання яких посилює дію сорбенту. Дієтична добавка "ЧИСТО" - є саме тим сорбентом, який містить і мінеральний комплекс і трав'яний збір. Їх підсумовуюче дію (сіннергізм) сприяє виведенню отрут і токсинів, бактерій, слизу, калових відкладень з товстого кишечника. Комплекс очищає головний фільтр крові - печінку, сприяє викиду жовчі, насичуючи при цьому організм макро-і мікроелементами.

Вхідні в комплекс листя горіха чорного, полин гіркий і квіти пижма звичайного сприяють виведенню паразитів, які є «споживачами» кремнію - одного з основних мінералів, сприяючого формуванню та роботі тканин, органів, їх гнучкості, еластичності і перешкоджає відкладенню солей у суглобах. Комплекс з листя берези, трави золототисячника і кореня родовика лікарського сприяє очищенню всього організму за рахунок жовчо-і сечогінного ефекту. Крім того він має протизапальну властивість.

Дієтична добавка «ЧИСТО» активована за спеціальною технологією, гігроскопічна, швидко всмоктується і дає енергію людині. Вживання дієтичної добавки «ЧИСТО» рекомендується поєднати з препаратом «РАДО». Це дозволить очистити організм на клітинному рівні. Схема застосування:з профілактичною метою - по 1 капсулі 2 рази на день; для лікування - по 1 капсулі 3-4 рази на день за 30 хвилин до їжі, або через 1,5 години після їжі. УВАГА! При прийомі препарату «РАДО» стежте за своїми відчуттями та станом на різних етапах (входження, збільшення, зниження). Стрімкий виведення отрут і токсинів, хвороботворних бактерій і шлаків може спричинити діарею, підвищення температури, слабкість. Це нормальна реакція організму, тому прояви тим сильніше, ніж зашлакованому організм.При необхідності консультуйтеся з лікарем компанії «РАДО».Спільне вживання дієтичної добавки «ЧИСТО» і препарату «РАДО» покращує зір, роботу печінки і нирок, нормалізує артеріальний тиск, покращує сон, зменшує головні болі і больові відчуття в «проблемних» місцях.За законами Сходу будь-яка процедура, спрямована на відновлення організму, повинна тривати стільки тижнів, скільки вам років. Саме так рекомендується застосовувати препарат «РАДО». Це вимагає терпіння. У разі загострень зменшувати дозу препарату «РАДО». 

Рекомендації при проведенні комплексної чищення організму:
1. Виключити куріння і вживання всіх спиртних напоїв.
2. Виключити з раціону жирну і смажену їжу, намагатися вживати сумісні продукти. Овочі та фрукти повинні складати до 80% від загального обсягу їжі.
3. Виключити з раціону їжу тваринного походження, консерванти, підсилювачі смаку та іншу «хімію».
4. Употреблять на добу 2-2,5 літра очищеної, живий, негазованої води.
5. Вести активний спосіб життя (ранкова фіззарядка, прогулянки до 10 км і т.д.), який сприяє більш активному виведенню токсинів і шлаків.
6. Під час очищення організму бажано не приймати антибіотики.
7. Підтримувати емоційний настрій і величезне бажання стати здоровим через впевненість у позитивному результаті зцілення.

Наши друзья