ПРАВиЛО.

Коментар лікаря загальної практики Ю.М.Юрченко

Унікальний фізіотерапевтичний тренажер, стимулюючий регенеративні (відновні) процеси в опорно - руховому апараті, буде дуже корисний для поліпшення стану кісток, суглобів, зв'язок, м'язів і сухожиль, підвищення мікроциркуляції крові у всіх перерахованих вище областях організму.

Також служить прекрасним засобом для:

профілактики викривлення хребта;

лікування початкових форм викривлення хребта;

поліпшення постави, особливо для підлітків, творчих працівників і бізнесменів;

профілактики та усунення болю в спині, пов'язаних з утисками корінців спинного мозку ( внаслідок зміщення хребців або міжхребцевих дисків);

стимуляції загоєння вивихів, підвивихів, розтягнень зв'язок, переломів (включаючи профілактику утворення кісткової мозолі);

У чому унікальність та переваги? Cтімуляція йде природним чином за рахунок горизонтальної витяжки, де, під масою власного тіла (хоча навантаження можна збільшувати за показаннями і самопочуттю), рівномірно розподіляється навантаження на весь опорно - руховий апарат. Рівномірність розподілу навантаження досягається також під впливом ритмічного чергування одночасного ступеневої напруги і розслаблення м'язів верхніх і нижніх кінцівок, що нагадує жест розширення -стиснення. Bо час "зависання" на розтягнутих руках і ногах залучаються групи м'язів, незадіяні звичайно в житті людини (виси на перекладині не дають такого ефекту). Cтепень "розтягування" регулюється механізмом конструкції і підвищується в міру освоєння тренажера і по самопочуттю під час заняття. Заняття на тренажері покращують поставу, підвищують тонус тіла, роблячи шкіру більш гладкою і пружною, ходу легкої , зміцнюють кістки, суглоби, зв'язки, м'язи та сухожилля, сприяючи приливу додаткових сил і енергії , що також допомагає активізувати і роботу мозку. Це - одне з багатьох, корисних і працюючих засобів і для тих, хто зацікавлений у профілактиці і терапії, і для тих, хто, будучи абсолютно здоровий, шукає і хотів би отримати досвід від нових практичних розробок, що реалізують добре забуті старі рецепти і знання про методах тренування тіла і духу.

Правило візьме вас міцно і виправить ваше тіло і процес піде в потрібному напрямку. Бездоганна постава прибере та психологічні блоки і застійні явища психіки. Психологи стверджують, що постава - показник психічного здоров'я.

Тривалість процедури : від 1 до 1.5 годин.

Наши друзья