Папиллек

Для видалення таких новоутворень , як папіломи або бородавки , існує цілий ряд засобів , а також медичних і косметологічних методів (вплив лазером , рідким азотом, або просто хірургічне висічення) , то в разі натоптишів , себорейной кератоми (званої також бородавкою старечої ) або мозолів найчастіше ми просто безсилі допомогти - багато засобів та існуючі методи виявляються малоефективними або недоступними через свою високу вартість .

Чому ? Вся справа в тому , що не тільки папіломи , а й себорейниє кератоми мають вірусну природу. Такі новоутворення частіше проявляються до 50 років через зниження імунітету , що стає причиною їхнього поширення по всьому тілу. Для більшості людей похилого віку , бажаючих усунути множинні себорейниє кератоми , послуги з їх лазерному видаленню дуже дороги , а доступні засоби або протипоказані для обробки великих площ , або ж на истонченной старечої шкірі можуть утворювати рубці і складно загоюються рани.

Досить безуспішною є боротьба і з уже згаданими натоптишами . Як правило , вони виникають внаслідок поперечної плоскостопості і утворюються на підошві в плеснової відділі стопи у вигляді ущільнень ороговілої шкіри, які стають причиною сильного болю, описуваної як гостре поколювання і відчуття печіння. Не менший дискомфорт викликають мозолі, що утворяться в міжпальцевих складках стоп і на фалангах між пальцями. Що б ми не пробували, позбутися натоптиша або мозолі дуже складно, оскільки вони мають глибоке коріння: пемза, апаратний педикюр, мазі і пластирі приносять лише короткочасне полегшення, після чого все повертається на круги своя. Деякі з засобів і методів не дозволяють обробляти важкодоступні місця, інші розтікаються і можуть пошкодити здорову шкіру, треті болючі, залишають на шкірі сліди чи рубці , четверті - дуже дорого коштують ...

Проте відвідувач приходить в аптеку для того , щоб отримати від нас ефективну допомогу і піти з рішенням своєї проблеми. Допомогти ефективно вирішити цілий ряд цих проблем дозволяє оригінальне кератолитическое засіб ПАПІЛЛЕК. Висока ефективність ПАПІЛЛЕКА обумовлена збалансованим складом натуральних інгредієнтів, а також його густою консистенцією, що дозволяє сконцентровано, адресно впливати на проблемну ділянку . М'яке і пролонговану дію складу дає гарантований результат, без ризику пошкодження здорової шкіри і утворення.

За короткий термін присутності на ринку України засіб ПАПІЛЛЕК вже встигло отримати безліч позитивних відгуків і слів подяки від пацієнтів, успішно позбавилися від таких неприємних і неспокійних шкірних проблем, як навколонігтьові і підошовні бородавки, папіломи, кератоми. Проблеми можна вирішувати на будь-яких ділянках шкіри, а також у випадках обширного папилломатоза і кератоза.

Купить
Наши друзья